Manuálne

Ergonomické, ľahko ovládateľné manuálne postrekovače sú najlepšími pomocníkmi pri aplikácií kvapalných postrekov na ochranu rastlín vo svojich súkromných záhradách alebo sadoch. V našej ponuke nájdete od malých manuálnych postrekovačov až po chrbtové postrekovače pre príležitostné ale aj profesionálne použitie.

Podkategórie

Ručný postrekovač SOLO 403
SKLADOM
Cez veľký otvor je postrekový prostriedok v objeme 1,25 litra pohodlne naplnený.  Zvyšky možno veľmi dobre spätne vyprázdniť. Maximálny tlak 2 bar je vytvorený rýchlo veľkou pákou čerpadla a skoro celý plniaci obsah bez opätovného natlakovania vystriekaný. Pred príliš vysokým tlakom chráni  zabudovaný pretlakový ventil.
11,90 €
Ručný postrekovač STIHL SG 11
Ergonomický, ľahko ovládateľný ručný postrekovač pre aplikáciu kvapalných postrekov na ochranu rastlín, ľahké a účinné čerpadlo pre príjemnú prácu, vybavený dutou kónickou tryskou.
21,90 €
Ručný postrekovač STIHL SG 11 PLUS
Ergonomický, ľahko ovládateľný ručný postrekovač pre čistiace prostriedky a rozpúšťadla. Veľmi odolný, dokonca aj pri použivaní agresívnych látok. Špeciálne FPM tesnenie pre čistiace prostriedky a rozpúšťadla v rozhraní hodnôt pH 1-9.Piest čerpadla s tesniacim krúžkom, nastaviteľná dýza. Vhodný pre servisy a umývarky.
29,90 €
Chrbtový postrekovač SOLO 473 D
Profesionálny postrekovače s plniacim objemom 12 l . Model 473 D CLASSIC je klasický chrbtový postrekovač. Osvedčené membránové čerpadlo pre ochranu rastlín alebo na pesticídy v záhrade. Technológie zaručujú dlhú životnosť a minimálnu údržbu. Veľké plniace otvory nádrže pre jednoduché plnenie a ľahko prístupné čerpadlá umožňujú príjemnú prácu. Disponujú odolnou 50 cm postrekovacou trubicou a pohodlnou a robustnou rúčkou ventilu. Nádrž vyrobená z plastu odolného voči UV žiareniu.
Ručný postrekovač STIHL SG 21
Ručný postrekovač, zvlášť vhodný pre použitie na balkóne a zahrádke pri dome. Komfortná preprava vďaka ramennému popruhu. Dodávaný s tryskou s rozstrekom v tvare dutého kužeľa.
46,90 €
Chrbtový postrekovač SOLO 424 NOVA
Posledné kusy v sklade
Nádrž s dizajnom SOLO a stabilný stojan s UV ochranou pre dlhú životnosť - dokonca aj pri intenzívnom slnečnom svetle. 12,4 cm veľký plniaci otvor s rýchloupínacím vekom. Veľké filtračné sito je možné ľahko odobrať. Robustná, integrované komfortná rukoväť. Stabilný stojan pre bezpečnú stabilitu aj na nerovných povrchoch. Páku čerpadla môžete presunúť do zvislej parkovacej polohy, aby ste ušetrili priestor. Priehľadná textilná hadica dlhá 1,3 metra je obzvlášť robustná a odolná.
 
99,90 €
Ručný postrekovač STIHL SG 31
Manuálny postrekovač s nádobou na 5 litrov postreku pre ochranu rastlín, ničenie buriny a boj so škodcami. Dopĺňa sortiment ručný postrekovačou a umiestňuje sa medzi SG 11 a SG 51. Vhodný najmä pre užívateľou s väčšou záhradou či ovocným sadom.Tento postrekovač je vybavený teleskopickou trúbkou a prídavnou plochou postrekovacou tryskou.
59,90 €
Chrbtový postrekovač SOLO 425 Classic
Posledné kusy v sklade
Profesionálny postrekovač s objemom 15 l . S osvedčeným piestovým čerpadlom pre ochranu rastlín alebo na pesticídy v záhrade. Pevné technológie zaručujú ich dlhú životnosť a minimálnu údržbu. Veľký plniaci otvor nádrže pre jednoduché plnenie a ľahko prístupné čerpadlo umožňuje príjemnú prácu.  Disponujú odolnou 50 cm postrekovacou trubicou a pohodlnou robustnou rúčkou ventilu. Nádrž vyrobená z plastu odolného voči UV žiareniu je ergonomicky prispôsobená chrbtu.
 
 
119,00 €
Chrbtový postrekovač STIHL SG 51
Ručný postrekovač pre príležitostné ale aj profesionálne použitie. Veľmi jednoduchá obsluha, rameno pumpy s možnosťou umiestnenia vpravo aj vľavo. Ergonomická robustná konštrukcia pre dlhú životnosť, extra pohodlné nosenie vďaka nízko položenému ťažisku, tvarovanej zadnej stene a vysoko kvalitným popruhom. Manometer ukazujúci tlak v postrekovači.
129,00 €
Chrbtový postrekovač STIHL SG 71
Ručný postrekovač pre profesionálne použitie. Veľmi jednoduchá obsluha, rameno pumpy s možnosťou umiestnenia vpravo aj vľavo. Ergonomická robustná konštrukcia pre dlhú životnosť, extra pohodlné nosenie vďaka tvarovanej zadnej stene a vysoko kvalitným popruhom. Manometer ukazujúci tlak v postrekovači. Rukoväť pre jednoduchú manipuláciu.
149,00 €