Kanistre a príslušenstvo

Podkategórie

Kanister plastový na PHM 20L
SKLADOM
Kapacita: 20 LVýška: 495 mmŠírka: 350 mmHĺbka: 165 mmHmotnosť: 1,3 kgPlniaci otvor: priemer 29 mm, vybavený detskou poistkouS osvedčením UN podľa ADR/GGVSEB na prepravu nebezpečných látokOtestované skúšobňou TÜVRozsah dodávky: kanister, uzáver, pružná výlevka s plastu
19,90 €
Kanister na benzín 3 l
SKLADOM
Kanister na benzín 3 l, priesvitný s registráciou UN.
11,90 €
Tankovacie hrdlo
Tankovacie hrdlo pre kanistre na benzin STIHL.
4,99 €
Kombikanister oranžovy - profi
S registráciou UN, oranžový, dvojitá nádržka na 5 l paliva a 3 l reťazového adhezného oleja. Vrátane dvoch držiakov na uloženie náradia a plniaceho systému (náradie a plniaci systém nie sú súčasťou dodávky).
50,90 €
Tankovacie hrdlo
Tankovacie hrdlo čierne, s uzáverom pre kombikanistre STIHL.
8,99 €
Kombikanister priesvitny - profi
S registráciou UN, priesvitny, dvojitá nádržka na 5 l paliva a 3 l reťazového adhezného oleja. Vrátane dvoch držiakov na uloženie náradia a plniaceho systému (náradie a plniaci systém nie sú súčasťou dodávky).
50,90 €
Kombikanister oranžový
S registráciou UN, oranžový, dvojitá nádržka na 3 l paliva a 1,5 l reťazového adhezného oleja. Vrátane plniacich trubiek, možné použiť plniace systémy STIHL.
27,90 €
Držiak
Držiak na plniaci systém. Pre kombikanister štandart.
4,99 €
Držiak
Držiak na nástroje. Pre kombikanister štandart.
4,99 €
Plniaci systém na palivo
Pre kombikanistre STIHL a kanistre na benzín STIHL do maximálneho obsahu 5 l. Automaticky sa uzavrie pri naplnení nádrže a zabráni preliatiu. Veľmi pohodlné a čisté doplňanie paliva.
23,90 €