Pracovné ochranné odevy do terénu

Bunda do terénu RAINTEC - S
Excelentne priedušná bunda s fantastickou vodeodolnosťou. Tepelne zapečatené spoje a vodeodolné zipsy. Dlhé ventilačné otvory pod pažami. Veľké reflexné logo STIHL na chrbte. Nastaviteľný jemný golier so skladacou kapucňou. Veľkosť S !!!
159,00 €
Bunda do terénu RAINTEC - M
Excelentne priedušná bunda s fantastickou vodeodolnosťou. Tepelne zapečatené spoje a vodeodolné zipsy. Dlhé ventilačné otvory pod pažami. Veľké reflexné logo STIHL na chrbte. Nastaviteľný jemný golier so skladacou kapucňou. Veľkosť M !!!
159,00 €
Bunda do terénu RAINTEC - L
Excelentne priedušná bunda s fantastickou vodeodolnosťou. Tepelne zapečatené spoje a vodeodolné zipsy. Dlhé ventilačné otvory pod pažami. Veľké reflexné logo STIHL na chrbte. Nastaviteľný jemný golier so skladacou kapucňou. Veľkosť L !!!
159,00 €
Bunda do terénu RAINTEC - XL
Excelentne priedušná bunda s fantastickou vodeodolnosťou. Tepelne zapečatené spoje a vodeodolné zipsy. Dlhé ventilačné otvory pod pažami. Veľké reflexné logo STIHL na chrbte. Nastaviteľný jemný golier so skladacou kapucňou. Veľkosť XL !!!
159,00 €
Bunda do terénu RAINTEC - XXL
Excelentne priedušná bunda s fantastickou vodeodolnosťou. Tepelne zapečatené spoje a vodeodolné zipsy. Dlhé ventilačné otvory pod pažami. Veľké reflexné logo STIHL na chrbte. Nastaviteľný jemný golier so skladacou kapucňou. Veľkosť XXL !!!
159,00 €
Nohavice do terénu RAINTEC - M
Funkčná, priedušná vrchná látka PES. Fantastická vodeodolnosť a voduodpudzujúce zipsy. Ventilačné zipsy, bočné zipsy pre ľahšie obliekanie. Ventilačné otvory na bedrách umožňujúce prístup k pracovným nohaviciam. Certifikovaná ochrana proti tŕňom z Action Arctic materiálu v zraniteľných partiách. Praktické priliehajúce vrecká. Veľkosť M !!!
99,90 €
Nohavice do terénu RAINTEC - L
Funkčná, priedušná vrchná látka PES. Fantastická vodeodolnosť a voduodpudzujúce zipsy. Ventilačné zipsy, bočné zipsy pre ľahšie obliekanie. Ventilačné otvory na bedrách umožňujúce prístup k pracovným nohaviciam. Certifikovaná ochrana proti tŕňom z Action Arctic materiálu v zraniteľných partiách. Praktické priliehajúce vrecká. Veľkosť L !!!
99,90 €
Nohavice do terénu RAINTEC - XL
Funkčná, priedušná vrchná látka PES. Fantastická vodeodolnosť a voduodpudzujúce zipsy. Ventilačné zipsy, bočné zipsy pre ľahšie obliekanie. Ventilačné otvory na bedrách umožňujúce prístup k pracovným nohaviciam. Certifikovaná ochrana proti tŕňom z Action Arctic materiálu v zraniteľných partiách. Praktické priliehajúce vrecká. Veľkosť XL !!!
99,90 €
Nohavice do terénu RAINTEC - XXL
Funkčná, priedušná vrchná látka PES. Fantastická vodeodolnosť a voduodpudzujúce zipsy. Ventilačné zipsy, bočné zipsy pre ľahšie obliekanie. Ventilačné otvory na bedrách umožňujúce prístup k pracovným nohaviciam. Certifikovaná ochrana proti tŕňom z Action Arctic materiálu v zraniteľných partiách. Praktické priliehajúce vrecká. Veľkosť XXL !!!
99,90 €
Traky oranžové 110 cm
Posledné kusy v sklade
Pre nohavice do pása s kovovými sponami. 110 cm.
20,90 €
Traky oranžové 130 cm
Posledné kusy v sklade
Pre nohavice do pása s kovovými sponami. 130 cm.
20,90 €
Traky čierne 110 cm
Posledné kusy v sklade
Pre nohavice do pása s pripnutím na gombíky. 110 cm.
37,90 €
Traky čierne 130 cm
Posledné kusy v sklade
Pre nohavice do pása s kovovými sponami. Dĺžka 130 cm.
32,90 €
Kožený opasok na náradie - hnedý
Kožený opasok na náradie celý z hovädzej usne s dvoma tŕňmi. Dĺžka 125 cm, šírka 4 cm, farba svetlo hnedá.
27,90 €