Solo by AL-KO

Výkonné a kompaktné píly pre náročných používateľov presviedčajú nielen vysokovýkonnými motormi, ktorých valec je potiahnutý nikel-kremíkovou vrstvou, ale aj precíznou konštrukciou a ľahkou údržbou. Rovnako presviedčajú aj reťazovým a lištovým mazacím systémom, dajú sa navyše dobre obsluhovať a sedia optimálne v ruke. Vďaka obrovskému výkonu nepredstavuje pílenie palivového dreva, stavebné práce s drevom alebo pílenie stromov vôbec žiadny problém. Robustný a súčasne ľahký typ konštrukcie píl umožňuje komfortnú prácu aj v obtiažnych podmienkach.

Motorová píla Solo by AL-KO 6442
Benzínový motor s výkonom 2,3 Hp a obsahom 42,2 cm³ sa ľahko štartuje vďaka zariadeniu pre ľahký štart a poskytuje pozoruhodný výkon - s pomerom výkonu k hmotnosti 2,5 kg / kW. Vďaka extra tlmeniu vibrácií a ergonomicky optimalizovaným rukovätiam sa hnacia sila prenáša na lištu a reťaz s malými vibráciami. Ďalším plusom je veľkoobjemový fleecový vzduchový filter, ktorý je možné vymeniť bez použitia nástrojov. 
Motorová píla Solo by AL-KO 6646
Benzínová motorová píla AL-KO 6646 kombinuje vysoký výkon a nízku hmotnosť. Výkonný benzínový motor s ľahkým štartom poskytuje dostatok energie na to, aby s týmto ľahkým zariadením pracoval veľmi efektívne. Sofistikované tlmenie vibrácií a ergonómia rukoväte spríjemňujú prácu s motorovou pílou.
 
Motorová píla Solo by AL-KO 6656
Benzínová motorová píla AL-KO 6656 kombinuje vysoký výkon a nízku hmotnosť. Elektronický zapaľovací systém, ako aj dekompresný ventil zabezpečujú rýchly a bezpečný štart. Výkon, extrémne robustné spracovanie a vysoká ťažná sila robia z 6656 náš najlepší model medzi  profesionálnymi pílami AL-KO.