-50,00 €
Akumulátorový vyžínač STIHL FSA 45
Kompaktný akumulátorový vyžínač Línie AL na jednoduché vyžínacie práce okolo domu. Integrovaná batéria s ukazovateľom nabitia, nastaviteľný uhol žacej hlavy, jednoduchá obsluha. Stroje Línie AL majú vstavaný akumulátor a dodávajú sa štandardne s nabíjačkou.
129,00 €
179,00 €
Akumulátorový krovinorez solo by AL-KO GT 4235
Inovatívna technológia batérií s vysokými rezervami energie. Krovinorez solo by AL-KO GT 4235 presvedčí dokonalými výsledkami kosenia v osvedčenej kvalite. Výkonná akumulátorová kosa vykonáva svoju prácu v domácich záhradách bez spalín a hluku. Vysoký výkon spojený s veľkou šírkou záberu a ergonomickou obojručnou rukoväťou, ako aj prevádzka s nízkymi vibráciami uľahčujú prácu na všetkých povrchoch vašej záhrady. Dodávané bez batérie a nabíjačky!
Benzínový vyžínač AL-KO BC 223 L-S
Kosiť nezávisle, kde chcete: AL-KO BC 223 L-S presviedča efektívnymi výsledkami kosenia v osvedčenej kvalite AL-KO. Pracujte s touto motorovou kosou tam, kde Vaša kosačka naráža na svoje limity. Nízka hmotnosť, nastaviteľné, príjemne tvarované oblúkové prídavné držadlo (držadlo typu L/Loop) a pohodlná Tipp automatika pre vždy optimálnu dĺžku struny zaručujú bezpečnú a jednoduchú manipuláciu s kosou.
Struny pre DuroCut L
Pre DuroCut 5-2 a 20-2. Veľkosť L, 2 mm. Balenie obsahuje 48 ks strún.
8,99 €
Len online
Benzínový krovinorez solo by AL-KO 140 B
S týmto krovinorezom ťažíte zo silného a zároveň spoľahlivého 1,5 kW dvojtaktného motora (40,2 ccm) najnovšej generácie s prívodom vzduchu pre nízkoemisnú prevádzku. Vďaka pohodlnej a bezpečnej obsluhe zariadenia pomocou rukoväte typu Bike, optimálnemu vyváženie a stabilite krovinorezu (hliníková hriadeľ), môžete bez námahy kosiť vysokú trávu, alebo pokosiť menšie kroviny. Profesionálny dvojitý ramenný popruh a pohon s extrémne nízkymi vibráciami vám navyše poskytnú výraznú úľavu pri práci.
Náhradný akumulátor
Náhradný akumulátor pre akumulátorový vyžínač AL-KO GTLi 18V Comfort a akumulátorový plotostrih AL-KO HT 18V Li.
74,90 €
Elektrický vyžínač AL-KO GTE 350 Classic
Posledné kusy v sklade
Elektrický vyžínač AL-KO GTE 350 Classic s teleskopickou hliníkovou tyčou. Vďaka ochrannej obruči chrániacej rastliny a koliesku môžete bezstarostne kosiť aj pod krovím u stien a múrov úplne presne, bez prípadného poškodenia.
49,90 €
Žací list na trávu 2-zub
2 - ramenný oceľový žací nôž, obojstranný s priemerom 230 mm. Pre plošné práce s tuhou trávou.
21,90 €