Elektrický drvič solo by AL-KO TCS Duotec 3000
S veľkým hlavným plniacim otvorom pre mäkký materiál, samostatným otvorom pre konáre 43 mm, ako aj inovačným rezným mechanizmom so šikmo uloženými nožmi spracuje drvič TCS Duotec všetko, čo mu príde pod nože. Prídavný nôž, namontovaný na nožovom tanieri, slúži pritom na preddrvenie odpadu a zaručuje tie najlepšie výsledky.
Zberný kôš pod drvič
Samonosná plechová nádoba na drvený odpad. Objem 50 l. Pre všetky drviče okrem GHE 135 L, GHE 140 L a GH 460.
44,90 €
Benzínový drvič STIHL GH 370 S
Silné záhradné drviče a štiepkovače STIHL spracujú všetko, čo sa v podobe prírodných surovín v záhrade vyskytuje, ako napr. odrezky stromov či kríkov alebo pokosená tráva. Tvrdý a husto rozvetvený materiál sa štiepi, lístie a mäkké rastlinné zbytky sa drvia. Tak vzniká základ pre prípravu hodnotného kompostu a mulčovacieho materiálu, ktorý nechá záhradu opäť krásne rozkvitnúť.
1 190,00 €
Elektrický drvič STIHL GHE 260 S
Bez ohľadu na to, či sa jedná o rozvetvený alebo tvrdý drevitý materiál: v dlhom podávacom lieviku s veľkým plniacim otvorom rýchlo zmizne všetko, čo je vhodné na prípravu kompostu. Patentovaný sendvičový rezný nástroj nehlučne a bez spätného vyhadzovania samočinne vťahuje do pracovného priestoru aj tvrdší materiál, pretože vkladací lievik a nožový kotúč sú naviac opatrené protihlukovou izoláciou.
549,00 €
Elektrický štiepkovač AL-KO Easy Crush LH 2810
Posledné kusy v sklade
Silné rezacie ústrojenstvo. Extra veľký plniaci lievik s patentovaným valcovým vťahovaním. Stabilná konštrukcia s XL kolesami. Veľký, integrovaný zberný kôš. Tichý štiepkovač s valcovým systémom rezu.
269,00 €
Benzínový drvič STIHL GH 460 C
Nový benzínový záhradný drvič STIHL GH 460 C ponúka profesionálnym užívateľom aj ambicióznym záhradkárom modernú technológiu a výkon na vysokej úrovni. Mäkký i tvrdý záhradný odpad je spracovávaný drviacou jednotkou na základe dvojkomorovej technológie. Je vybavený dvoma vstupnými otvormi pre vkladanie mäkkého a tvrdého záhradného odpadu s možnosťou sklopiť vkladací otvor pre ľahšiu manipuláciu s konármi. Poradí si aj s konármi priemeru 75 mm.
1 990,00 €
Elektrický drvič STIHL GHE 375
Silné konáre alebo jemný záhradný odpad vo veľkom množstve: s patentovaným reverzným systémom rezných nožov BRS (Bladerotation Reverse System) a s Blade Guide Technology (redukuje riziko chybnej montáže rezných nožov) rozdrvíte všetko na drobno. Uvedené prevratné technológie zabezpečujú mnohonásobne vyšiu životnosť nožov a zároveň eliminuje potrebu výmeny nožov a vkladacieho lievika v závislosti od zvolenej činnosti (drvenie alebo štiepkovanie).
Elektrický drvič STIHL GHE 105
Elektrické záhradné drviče GHE 105 produkujú kvalitne rozdrvenú hmotu, pretože konáre a rozvetvený materiál sa reže a mäkký materiál ako je lístie alebo rastlinné zbytky, sa drvia. Potrebný výkon drviča zaisťujú silné motory a špeciálny systém nožov Multi-Cut. Pre rozvetvený materiál a mäkkú hmotu sú k dispozícii dva plniace otvory.
Náhradné nože AL-KO
Posledné kusy v sklade
Náhradné nože pre drvič AL-KO MH 2800 2 ks nože (440584) + skrutky.
17,90 €
Benzínový drvič Negri R 70
Benzínový záhradný drvič Negri R 70 je predovšetkým hobby stroj k dispozícii s benzínovým motorom Subaru s priamym prenosom a s remeňovým prevodom. Používa sa na mulčovanie záhradného odpadu s maximálnym priemerom 60 mm. Materiál sa privádza do jednej nakladacej násypky a je drvený jedným pevným nožom z kalenej ocele.Je to ľahko ovládateľný drvič, ktorý sa da nasadiť všade tam kde ho potrebujú.
Náhradné nože TCS
Náhradné nože a skrutky pre záhradný drvič AL-KO TCS 2500.
19,90 €
-100,00 €
Nízkootáčkový elektrický drvič STIHL GHE 135 L
Nízkootáčkový záhradný drvič, kompaktný, ergonomické. Práca je vďaka ich nízkej rýchlosti drviacieho valca obzvlášť tichá. Schopný drviť konáre s priemerom až 3,5 a 4 cm. Drvený materiál sa zhromažďuje v priehľadnom boxe, ktorý je integrovaný do zariadenia. Pojme až 60L drveného materiálu. S reverzným chodom.
299,00 €
399,00 €
Štiepkovač VARI Rapido
Štiepkovač VARI Rapido je vybaveý odstredivou spojkou o priemere 80 mm, ktorá slúži na pripojenie Vašej motorovej jednotky. Maximálna hrúbka drveného materiálu je 55 mm. Manipuláciu uľahčujú transportné kolieska. Hmotnosť 44 kg. Dodávané bez motorovej jednotky.
Nízkootáčkový elektrický drvič STIHL GHE 140 L
Nízkootáčkový záhradný drvič, kompaktný, ergonomické. Práca je vďaka ich nízkej rýchlosti drviacieho valca obzvlášť tichá. Schopný drviť konáre s priemerom až 3,5 a 4 cm. Drvený materiál sa zhromažďuje v priehľadnom boxe, ktorý je integrovaný do zariadenia. Pojme až 60L drveného materiálu. Možnosť sklopiť drvič priamo do koša – pre úsporu miesta pri skladovaní. Rám záhradného drviča je špeciálne navrhnutý pre vysokú stabilitu pri práci. S reverzným chodom.
449,00 €