Vysávače

Suché alebo mokré – všetko čo sa dostane vysávačom na suché a mokré vysávanie STIHL do cesty v dielňach, v priemyselných podnikoch alebo pri čistení budov, bez námahy odstránia. O profesionálnu čistotu aj toho posledného kúta sa stará silná sacia sila a veľa praktických prvkov výbavy, ako je sériovo dodávaná rýchlospojka, umývateľný filter, alebo adaptér na sacej hadici pre priame odsávanie prachu pri brúsení, rezaní alebo hobľovaní.

-30,00 €
Vysávač VC2000L
SKLADOM

- Trieda filtrácie prachu "L"
- Univerzálny vysávač pre mokré a suché práce
- Ideálne pre použitie v dielňach, čistiarňach a pod.
- Kompaktný a ergonomický dizajn zaisťuje ľahkú prepravu a skladovanie
- Funkcia ventilátora
- Polyetylénový (PET) filter chráni turbínu pred prachom a malými nečistotami
- Netkané vrecko na prach vám umožňuje zbierať mokré nečistoty bez obáv o jeho poškodenie
- Pohodlné uloženie napájacieho kábla na rukoväti 
- 20-litrový plastový kontajner
129,99 €
159,99 €
-38,00 €
Vysávač VC2512L
SKLADOM

- Push & Clean čistenie filtra
- Vysávač triedy L
- Umývateľný PET - filter
- Automatický systém zapínania pripojených strojov, pre stroje do 2 600 W
- 25 l zberná nádrž

149,99 €
187,99 €
-30,00 €
Vysávač STIHL SEA 20 - set
S praktickým akumulátorovým ručným vysávačom STIHL SEA 20 vyčistíte malé plochy rýchlo a jednoducho. Ručný vysávač STIHL SEA 20 pracuje s lítium-iónovou batériou zo systému STIHL AS , takže ho môžete používať na jednoduché, bezdrôtové a tiché čistenie. Praváci aj ľaváci môžu pohodlne ovládať štartovacie tlačidlo na pohodlnej mäkkej rukoväti a mať STIHL SEA 20 bezpečne v rukách. Uzamykacie riešenie umožňuje nepretržitú prevádzku bez nutnosti držať radiacu páku stlačenú. Priamo za sacou tryskou. Flexibilný spätný ventil spoľahlivo udrží vysaté nečistoty v zbernej nádobe. Na vyprázdnenie a čistenie ho môžete vybrať jediným pohybom. Dvojstupňový filtračný systém ponúka veľmi dobrý výkon filtra , možno ho ľahko vyčistiť a znova použiť. 
129,00 €
159,00 €
-50,00 €
Vysávač STIHL SE 33
Všestranný vysávač pre dom a dielňu. Prepínateľná podlahová hubica medzi suchým a mokrým vysávaním. Funkcia fúkania. Skladovanie príslušenstva priamo na stroji.
129,00 €
179,00 €
Vrecká do vysávača SE 122, SE 122 E
Stabilný materiál odolný proti roztrhnutiu, balenie po 5 ks.S prachovým uzáverom. Pre vysávače STIHL SE 122 a SE 122 E.
37,90 €
-30,00 €
Vysávač STIHL SE 62
Posledné kusy v sklade
Ľahko ovládateľný a praktický vysávač kvapalných a suchých nečistôt. S funkciou čistenia filtra, hliníkovou sacou rúrou a aretovateľnými riadenými kolesami. V domácnosti, ale aj v pivnici, garáži, dielňach i vonkajších priestoroch, kde môžeme využiť aj funkciu mokrého vysávania. Oproti predchádzajúcemu modelu je výkonnejší, má väčšie kolesá a výbava je bohatšia.
169,00 €
199,00 €
Vysávač STIHL SE 62 E
Ľahký a praktický vysávač kvapalných a suchých nečistôt. S funkciou čistenia filtra, hliníkovou sacou rúrou a riadenými kolesami. Oproti verzii bez označenia "E" má automatické zapínanie chodu napr. pri spolupráci s brúsiacim strojom je možné pri spustení tohto stroja automaticky zapínať odsávanie pomocou vysávača.Dodatočná možnosť uskladnenia príslušenstva a teleskopická sacia trubica.
249,00 €
Vysávač STIHL SE 122 E
Výkonný vysávač s reguláciou otáčok a hladkým rozbehom. S automatickým vypínačom a zásuvkou pre pripojenie elektrického náradia. Vybavený viacnásobným filtračným systémom, čistením filtra, pojazdovými kolieskami so zaisťovacou brzdou sacou rúrou z ušľachtilej ocele a univerzálnou hubicou.
499,00 €
-100,00 €
Vysávač STIHL SE 133 ME
Silný motor, odolný a robustný dizajn, ľahké ovládanie s minimom ovládacích prvkov, šikovné riešenie ukladania príslušenstva priamo na stroji, filtračný systém triedy M: vysávanie prachu (aj minerálneho), črepín, triesok, piesku, tekutín, atď., automatické čistenie filtra bez straty sania, veľký objem kontajnera, systém proti statickému náboju, bezproblémová regulácia sacieho výkonu-to všetko tento vysávač predurčuje na využitie pre profesionálov a náročných privátnych užívateľov.
649,00 €
749,00 €