Solo by AL-KO

Podkategórie

Robotická kosačka solo by AL-KO Robolinho 450 W
Kosačka Robolinho® 450 W bola vyvinutá našimi inžiniermi v Nemecku, vyrábajú ju naši odborníci v Rakúsku – tým v AL-KO Gardentech zabezpečujeme pre našich zákazníkov garanciu tej najlepšej kvality. Komponenty s dlhou životnosťou a dômyselná technika robia z kosačky Robolinho® spoľahlivého sprievodcu a pomocníka pri každodennej údržbe trávnika vo Vašej záhrade. Inštalácia robotickej kosačky je maximálne jednoduchá, základná stanica je rýchlo pripravená. 
Obvodový drôt 2,5 mm Premium - balenie 50 m
Posledné kusy v sklade
Materiál vodiča. meď, cínPrierez jadra: 0,93 mm²Priemer jadra: 1,25 mmPočet jadier: 19Vonkajší priemer: 2,5 mmFarba dôtu: zelenáJadro, izolačný materiál: Polyetylén [HDPE] Vonkajší plášť, materiál: Polyetylén [HDPE] 
20,00 €
Obvodový drôt 2,5 mm Premium - balenie 100 m
Posledné kusy v sklade
Materiál vodič: meď, cínPrierez jadra: 0,93 mm²Priemer jadra: 1,25 mmPočet jadier: 19Vonkajší priemer: 2,5 mmFarba dôtu: zelená
42,00 €
Náhradná nožová platňa - Robolinho 500 E & 500 I
Posledné kusy v sklade
Originálna nožová platňa AL-KO so šírkou záberu 20 cm pre robotické kosačky Robolinho® 500 I a 500 E. Tak kosiaci, ako aj čistiaci nôž sú už namontované. Vďaka systému dvojitých mulčovacích nožov sa redukuje znečistenie telesa a zlepšuje sa výsledný vzhľad pokoseného trávnika. Tvrdené nože majú dlhú životnosť, a preto ich stačí meniť zriedkavejšie. Súčasťou tohto produktu je nožová platňa vrátane predmontovaných dvojitých mulčovacích nožov.
42,90 €
Náhradná nožová platňa - Robolinho 700
Originálna nožová platňa AL-KO so šírkou záberu 22 cm pre robotické kosačky Robolinho® 700 I a 700 E. Tak kosiaci, ako aj čistiaci nôž sú už namontované. Vďaka systému dvojitých mulčovacích nožov sa redukuje znečistenie telesa a zlepšuje sa výsledný vzhľad pokoseného trávnika. Tvrdené nože majú dlhú životnosť, a preto ich stačí meniť zriedkavejšie. Súčasťou tohto produktu je nožová platňa vrátane predmontovaných dvojitých mulčovacích nožov.
39,90 €
Náhradná nožová platňa - Robolinho 1200 & 2000
Originálny nožový kotúč AL-KO so šírkou rezu 23 cm vrátane noža. Systém dvojitého mulčovacieho noža znižuje kontamináciu krytu a vylepšuje kosenie trávnika. Odrezky trávy sa nemusia likvidovať, a preto slúžia ako prírodné hnojivo. Vytvrdené nože majú štvornásobnú životnosť, pretože sa dajú otáčať (otáčaním proti smeru hodinových ručičiek).
39,90 €