Robotická kosačka STIHL RMI 422
Robotická kosačka iMow pracuje úplne automaticky. S jej pomocou bude mať Váš trávnik vždy rovnakú výšku. Dobíja sa úplne samostatne, vždy kedy to potrebuje. Počas kosenia mulčovací systém rozseká pokosené steblá trávy na malé čiastočky, ktoré padajú naspäť do trávnika ako cenné hnojivo.iMow stanovuje nové štandardy v kosení trávnika. Perfektný trávnik Vám zabezpečí počas niekoľkých hodín, čo vám umožní vychutnať si ho bez prekážok. Budete mať veľa času na všetky veci, ktoré vás bavia, na rodinu a priateľov.
1 099,00 €
Inštalačná sada kit S
Inštalačná sada Kit S. 150 m vymedzovacieho kábla, 150 kolíkov, 2 svorkové konektory, 3 drôtové konektory.
149,00 €
Robotická kosačka solo by AL-KO Robolinho 450 W
Kosačka Robolinho® 450 W bola vyvinutá našimi inžiniermi v Nemecku, vyrábajú ju naši odborníci v Rakúsku – tým v AL-KO Gardentech zabezpečujeme pre našich zákazníkov garanciu tej najlepšej kvality. Komponenty s dlhou životnosťou a dômyselná technika robia z kosačky Robolinho® spoľahlivého sprievodcu a pomocníka pri každodennej údržbe trávnika vo Vašej záhrade. Inštalácia robotickej kosačky je maximálne jednoduchá, základná stanica je rýchlo pripravená. 
Záhradný traktor STIHL RT 4082
Menší kompaktný záhradný traktor. Ľahko dostupné ovládanie na dosah: spínač vpred-vzad, hydrostatický pohon, centrálne nastavenie výšky kosenia, čepeľ spojky. Žacie ústrojenstvo s bočným vyadzovaním zaisťuje kosenia bez prerušenia. Šírka kosenia až 80 cm a malý polomer otáčania, poskytujú skvelú ovládateľnosť a efektívnosť pri pohybe aj na členitých trávnatých plochách.
3 290,00 €
-60,00 €
Elektrická kosačka STIHL RME 235
Kosačka RME 235 je svojou kompaktnosťou, obratnosťou a nízkou hmotnosťou zvlášť vhodná na malé trávniky v blízkosti domu.
169,00 €
229,00 €
-50,00 €
Akumulátorová kosačka STIHL RMA 235
Nový zástupca STIHL akumulátorových kosačiek triedy Compact so šírkou kosenia 33 cm a veľmi malým polomerom otáčania, vhodná do menších záhrad s členitým porastom, kde oceníte jej obratnosť. Kosená plocha do 200 m2. Veľmi obratná aj vďaka nízkej hmotnosti 14 kg a absencii elektrického kábla. Predvolený ECO mód pre dlhodobé kosenie s maximálnou energetickou účinnosťou. Cena uvedená bez akumulátora a nabíjačky. 
249,00 €
299,00 €
-16,00 €
Benzínová kosačka AL-KO Easy 4.20 P-S
Posledné kusy v sklade
Benzínová kosačka so šírkou záberu 42 cm zaisťuje ľahké a svižné kosenie. Výška rezu sa dá centrálne nastaviť v 7 krokoch od 30 mm do 75 mm. Ľahko štartovateľný motor s výkonom 2,0 kW. Pohodlie pri práci ďalej zvyšuje ergonomicky tvarovaná rukoväť. Teleso z oceľového plechu pre dlhú životnosť. 50 l látkový zberný kôš. Motor je dodávaný bez prevádzkových kvapalín, pred prvým použitím nutné naliať olej! 
239,00 €
255,00 €
Akumulátor PowerFlex 42 V / 7,5 Ah
Akumulátor PowerFlex poskytuje so svojimi 42 V a 7,5 Ah pôsobivý výkon, takže podľa druhu trávy a terénu sa dajú s jedným nabitím akumulátora pokosiť plochy až do 700 m². Okrem toho má vďaka lítium-iónovým článkom mimoriadne dlhú životnosť a nie je samovybíjací. LED indikácia umožňuje vždy exaktnú kontrolu aktuálneho stavu nabitia. Keď je energie nedostatok, môže sa akumulátor vymeniť jednoducho a rýchlo. Čas nabíjania v ľahko ovládateľnej nabíjačke dosahuje len 2,5 hodiny.
Vozík so sedačkou AV 650
Vozík so sedačkou AV-650 je možné pripojiť k strojom ako je dvojbubnová kosačka BDR-1200, mulčovače F-600, F-700, F-700 Hydro a k prevodovým skriniam DSK-316 s namontovaným alebo integrovaným závesom.Výhody: - pohodlná odpružená sedačka s bočným vedením             - prevádzkové bubnové brzdy             - rozmerné stupačky s protišmykovým povrchom             - teleskopická oj pre pohodlné nastavenie vzdialenosti sedačky             - vhodný pri kosení väčších plôch
Benzínová kosačka AL-KO Classic 4.66 SP-A Edition
Benzínová kosačka AL-KO Classic s funkciou 2INONEfuction - kosenie a zber. Optimálne výsledky pri kosení a zbere vďaka aerodynamickému tvaru telesa s vysokým vyhadzovacím kanálom. Zberný kôš s ukazovateľom naplnenia a veľkým otvorom na vyprázdňovanie. Ergonomicky tvarovaná rukoväť, pohon zadnej nápravy. Motor je dodávaný bez prevádzkových kvapalín, pred prvým použitím nutné naliať olej! 
Smart adaptér pre traktory Premium
Posledné kusy v sklade
Pomocou smart kokpitu nových trávnych traktorov solo® by AL-KO Premium môžete počas kosenia priamo zo smart kokpitu sledovať údaje, ako je rýchlosť, účinnosť kosenia, sklon atď. Ako kokpit slúži Váš smartfón, umiestnený v robustnom držiaku pripevnenom k traktoru.Zobrazované parametre:- Indikátor napätia batérie- Účinnosť kosenia- Maximálny zostávajúci čas kosenia- Údaj o doterajšom čase kosenia- Prevádzkové hodiny- Ukazovateľ paliva - Rýchlosť- Zobrazenie sklonu (hodnota v dvoch osiach)Jednoducho montovateľný adaptér umožňujúci namontovať Smart kokpit ( držiak na smartfón ) na všetky traktory Premium vyrobené od roku 2014!!!!!
149,00 €
Motorový mulčovač VARI HURRICANE F 550 B
Mulčovacia kosačka F-550 B je určená pre majiteľov pozemkov, ktorý potrebujú trávu raz za čas pokosiť a trávu nechcú nijako zužitkovať.Masívny mulčovací nôž GATOR, bezpečnostná brzda noža, nezávislé spúšťanie kosenia a pojazdu alebo ergonomické riadidlá, na ktorých sú použité nové gripy so vzduchovými komorami, ktoré eliminujú mikrovibrácie od motora. Vhodný pre plochu 15000 m2.
Motorová bubnová kosačka BDR 581 Stella Garden
Posledné kusy v sklade
Motorová bubnová kosačka VARI BDR 581 Stella Garden s motorom Briggs&Stratton 675 series. Pracovný záber 60 cm, nastaviteľné rukoväte, pojazd a diferenciál.
949,00 €