Benzínové

Podkategórie

-60,00 €
Benzínový prevzdušňovač solo by AL-KO 518 B
Posledné kusy v sklade
Frézovanie trávnika aj na miestach kde nemáte k dispozícii zástrčku ? S benzínovým modelom 518 žiadny problém. Lebo vďaka výkonnému motoru Honda preniká hriadeľ s nožmi s 15 dvojitými čepeľami bez problémov do trávnika a odstraňuje dôkladne staré steblá trávy, mach a zvyšky rastlín.
639,00 €
699,00 €
-50,00 €
Benzínový prevzdušňovač AL-KO Combi Care 38 P Comfort
SKLADOM
Benzínový prevzdušňovač AL-KO Combi Care 38 P Comfort s funkciou 3INONEfunction: frézovanie, prevzdušňovanie a zberanie.Výmena valcov bez nástrojov. Frézovací a prevzdušňovací valec, vrátane zberného vaku v balení. Benzínový motor pre prácu nezávisle na elektrickej sieti. Jediným pohybom ruky sa dá centrálne nastaviť pracovná hĺbka v piatich polohách.
 
+ Read on
309,00 €
359,00 €
Benzínový prevzdušňovač STIHL RL 540
Prevzdušňovače sa starajú o to, aby ste mali dlhodobú radosť z Vášho trávnika. So svojimi pevne uchytenými nožmi zabezpečujú, aby Váš trávnik dostal to, čo potrebuje. Vzduch a svetlo pre hustý rast a sýtu zeleň. Burina, mach, stará tráva a široko rozšírená trávna plsť sa pri prevzdušňovaní odstránia z trávnika. Tak sa lepšie zabráni vytváraniu trvalého zavlhnutia a následne sa zlepší prívod vzduchu a živín do trávnika. Darujte svojmu trávniku ozdravovaciu kúru a spravte z neho Vašu zelenú oázu.
649,00 €