Akumulátorové

Akumulátorový vertikutátor AL-KO SF 4036
S akumulátorovým vertikutátorom AL-KO SF 4036 môžete pracovať vo Vašej domácej záhrade nezávisle od elektrického kábla. Ľahká a obratná konštrukcia sa vynikajúco hodí do menších záhrad. Výšku držadla možno niekoľkými pohybmi rúk nastaviť podľa Vašich osobných potrieb, vďaka čomu budete pracovať bez únavy a ergonomicky. Poskytnite Vášmu trávniku opäť vzduch na dýchanie a možnosť dobre prijímať živiny. Dodávané bez akumulátora, nabíjačky a zberného koša!
-50,00 €
Akumulátorový vertikutátor RLA 240
Burina, mach, stará tráva a široko rozšírená trávna plsť sa pri prevzdušňovaní odstránia z trávnika. Tak sa lepšie zabráni vytváraniu trvalého zavlhnutia a následne sa zlepší prívod vzduchu a živín do trávnika. Darujte svojmu trávniku ozdravovaciu kúru a spravte z neho Vašu zelenú oázu. Kompatibilný s batériovým systémom STIHL AK. Nízka hmotnosť, ľahko ovládateľný, jendoduché manévrovanie, centrálne nastavenie pracovnej hĺbky.Cena je uvedená bez akumulátora a nabíjačky!
229,00 €
279,00 €
Akumulátorový vertikutátor RLA 240 - set s 1x AK 30
Burina, mach, stará tráva a široko rozšírená trávna plsť sa pri prevzdušňovaní odstránia z trávnika. Tak sa lepšie zabráni vytváraniu trvalého zavlhnutia a následne sa zlepší prívod vzduchu a živín do trávnika. Darujte svojmu trávniku ozdravovaciu kúru a spravte z neho Vašu zelenú oázu. Nízka hmotnosť, ľahko ovládateľný, jendoduché manévrovanie, centrálne nastavenie pracovnej hĺbky. Set obsahuje akumulátorový stroj, 1x akumulátor AK 30 a nabíjačku AL 101.
Akumulátorový vertikutátor RLA 240 - set s 2x AK 30
Burina, mach, stará tráva a široko rozšírená trávna plsť sa pri prevzdušňovaní odstránia z trávnika. Tak sa lepšie zabráni vytváraniu trvalého zavlhnutia a následne sa zlepší prívod vzduchu a živín do trávnika. Darujte svojmu trávniku ozdravovaciu kúru a spravte z neho Vašu zelenú oázu. Nízka hmotnosť, ľahko ovládateľný, jendoduché manévrovanie, centrálne nastavenie pracovnej hĺbky. Set obsahuje akumulátorový stroj, 2x akumulátor AK 30 a nabíjačku AL 101.