Oleje pre 4-taktné motory

Olej Briggs&Stratton SAE 30 0,5 l
SKLADOM
Motorový olej Briggs&Stratton SAE 30 určený pre 4-taktné motory bol vytvorený a schválený špeciálne pre všetky motory Briggs & Stratton. Tento olej vysokej kvality má veľmi dobré detergentné vlastnosti a poskytuje maximálnu ochranu. Balenie 0,5 l.
5,50 €
Olej Briggs&Stratton SAE 30 1 l
SKLADOM
Motorový olej Briggs&Stratton SAE 30 určený pre 4-taktné motory bol vytvorený a schválený špecialne pre všetky motory Briggs & Stratton. Tento olej vysokej kvality má veľmi dobré detergentné vlasnosti a poskytuje maximálnu ochranu. Balenie 1 l.
9,90 €
Olej Briggs&Stratton Premium 5W30 1 l
SKLADOM
Motorový olej Briggs&Stratton Premium 5W30 Longlife je určený pre 4-taktné motory a bol vytvorený a schválený špeciálne pre všetky motory Briggs&Stratton ale môže byť tiež použitý v iných motoroch, ktoré vyžadujú SJ, SL, SM a SN olej. Špeciálne prísady zabraňujú odieraniu pri štarte, zvyšujú tepelnú stabilitu, ktorá zaistí dlhšiu životnosť motora a oleja. Tento olej vysokej kvality zaisťuje nízku spotrebu oleja, znižuje znečistenie motora a zlepšuje spaľovanie. Balenie 1 l.
14,00 €
Olej Briggs&Stratton 5W30 1 l - zimný
Dostupnosť na otázku
Kvalitný zimný motorý olej Briggs&Stratton 5W30 pre štvortaktné motory Briggs&Stratton.Olej je vhodný hlavne do mínusových teplôt.  Maximálna ochrana motora za všetkých prevádzkových podmienok. Balenie 1 l.Vlastnosti:- Zaistí nízku spotrebu oleja- Znižuje znečistenie motora- Zlepšuje spaľovanie- Zníženie škodlivých splodín z výfuku- Trieda API-SG/CD a CCMG G4
Olej Briggs&Stratton SAE 30 1,4 l
SKLADOM
0Motorový olej Briggs&Stratton SAE 30 určený pre 4-taktné motory bol vytvorený a schválený špeciálne pre všetky motory Briggs & Stratton. Tento olej vysokej kvality má veľmi dobré detergentné vlastnosti a poskytuje maximálnu ochranu. Balenie 1,4 l.
12,90 €
Olej Briggs&Stratton SAE 30 2 l
SKLADOM
Motorový olej Briggs & Stratton SAE 30 určený pre 4-taktné motory bol vytvorený a schválený špecialne pre všetky motory Briggs & Stratton. Tento olej vysokej kvality má veľmi dobré detergentné vlasnosti a poskytuje maximálnu ochranu. Balenie 2 l.
18,00 €
Olej Briggs&Stratton SAE 30 5 l
SKLADOM
Motorový olej Briggs & Stratton SAE 30 určený pre 4-taktné motory bol vytvorený a schválený špecialne pre všetky motory Briggs & Stratton. Tento olej vysokej kvality má veľmi dobré detergentné vlasnosti a poskytuje maximálnu ochranu. Balenie 5 l.
44,90 €
Olej Briggs&Stratton Premium 5W30 5 l
Posledné kusy v sklade
Motorový olej Briggs&Stratton Premium 5W30 Longlife je určený pre 4-taktné motory a bol vytvorený a schválený špeciálne pre všetky motory Briggs&Stratton ale môže byť tiež použitý v iných motoroch, ktoré vyžadujú SJ, SL, SM a SN olej. Špeciálne prísady zabraňujú odieraniu pri štarte, zvyšujú tepelnú stabilitu, ktorá zaistí dlhšiu životnosť motora a oleja. Tento olej vysokej kvality zaisťuje nízku spotrebu oleja, znižuje znečistenie motora a zlepšuje spaľovanie. Balenie 5 l.
60,00 €
Olej Honda 10W-30 0,6 l
SKLADOM
- Znižuje znečistenie motora- Zlepšuje spaľovanie- Optimálna ochrana motora- Zníženie škodlivých splodín z výfuku- Balenie 0,6 l
6,90 €
Olej Honda 10W-30 0,1 l
- Znižuje znečistenie motora- Zlepšuje spaľovanie- Optimálna ochrana motora- Zníženie škodlivých splodín z výfuku- Balenie 0,1 l
3,49 €