AL-KO

Po krátkej prestávke ponúka firma AL-KO novú radu benzínových reťazových  píl AL-KO BKS pre privátne použitie v troch variantoch od 1,2 kW do 1,7 kW. Benzínové reťazové píly AL-KO ponúkajú vďaka svojmu dizajnu nielen perfektný vzhľad, ale vďaka výkonným motorom a originálnej lište a reťazi Oregon i silný rezací výkon a dlhú životnosť.

Len online
Motorová píla AL-KO BKS 3835
AL-KO BKS 3835 je praktická benzínová píla, s nizkými vibráciami, ktorú oceníte pri pílení dreva na záhrade. Pre pohodlnú obsluhu je vybavená ergonomickou rukoväťou pre bezpečné uchopenie a bezproblémové rezanie a to pri horizontálnom aj vertikálnom pílení. Pílu poháňa motor s výkonom 1,2 kW. Automatické mazanie reťaze, ktoré Vám uľahčí údržbu píly.
Len online
Motorová píla AL-KO BKS 4040
Ľahká motorová píla s nizkými vibráciami. Veľmi vhodná pre prípravu palivového dreva, na stavebné práce a stínanie malých stromov. Držanie lišty v dreve je zaručené pomocou troch záchytných zubov. Štartovanie píly je veľmi jednoduché a hlavne rýchle vďaka technike primer ovládanej stlačením prsta. Automatické mazanie reťaze.
Len online
Motorová píla AL-KO BKS 4540
AL-KO BKS 4540 je určená predovšetkým na rezanie dreva a ponúkne vynikajúcu ergonómiu pre jednoduché používanie.Ďalším prvkom, ktorý spríjemní prácu je rukoväť, ktorá tlmí vibrácie a tak nebudete mať problémy pri horizontálnom ani vertikálnom pílení. Držanie lišty v dreve je zaručené pomocou troch záchytných zubov, hviezdica na prednom konci lišty znižuje jej opotrebovanie a riziko spätného rázu.
Len online
Jednoručná motorová píla AL-KO BKS 2625 T
Táto píla špeciálne koncipovaná pre prácu na strome a je určená výhradne vyškoleným používateľom pri údržbe stromov. Jej kompaktná,ľahká a ergonomická konštrukcia pritom zaručuje maximálnu voľnosť pohybu. Automatické a nastaviteľné mazanie reťaze.