Prevodovka DSK 316 s predným vývodom

Bubnová kosa SAMSON - 56
Bubnová kosačka SAMSON - 56 je určená výhradne pre prevodové skrine DSK - 316. Slúži na kosenie vysokej trávy na udržiavaných, každoročne kosených plochách. Spodný i horný disk sú plechové výlisky. Na hornom disku sú otočné 4 nože, s obojstranným ostrím. Prevod hnacej sily z aktívneho vývodu prevodovej skrine DSK na žací bubon je pomocou náhonou s hypoidným prevodom, pacujúcim v olejovom kúpeli.
Mulčovač TAJFUN - 52
Mulčovač Tajfun - 52 je adaptér určený výhradne do prevodovej skrine DSK-316 vo všetkých ich modifikáciách. Slúži na kosenie porastu na neudržiavaných plochách. Je ideálny pre kosenie starých, suchých a hustých porastov. Porasty novo vyrastené je možné kosiť maximálne do výšky 40 cm. Adaptér Tajfun-52 sa veľmi jednoducho pripojí zasunutím do náhonu prevodovej skrine a zaistí aretačným kolíkom.
 
Lištová kosa LSE 120
Adaptér lištovej kosačky LSE 120 je určený pre všetky prevodovky DSK 316. Vysokokvalitná lišta a šetrný spôsob strihu, ktorý umožňuje rýchlu regeneráciu trávy. Veľký záber sa dobrú cenu.
 
Zametacia metla KV - 100/Z
Zametacia kefa KV-100 / Z je adaptér určený výhradne do prevodovej skrine DSK-316 vo všetkých ich modifikáciách. Slúži pre odpratávanie pevných nečistôt alebo čerstvo napadaného snehu na komunikáciách, chodníkoch a cestách so spevneným a rovným povrchom. Novinkou sú nové zametacie valce, na ktorých sú štetiny radené do špirály, a ktoré majú zväčšený priemer na 370 mm.