AL-KO

Elektrická kosačka AL-KO Classic 3.25 E
Dostupnosť na otázku
Ľahká a šikovná elektrická kosačka AL-KO Classic 3.25 E s veľmi dobrým pomerom cena-výkon. Ergonomicky tvarovaná rukoväť pre pohodlnú obsluhu a manipuláciu. Optimálne kosenie a zber trávy vďaka aerodynamickému tvaru telesa s vysokým vyhadzovacím kanálom.  Kosenie až po okraj trávnika vďaka optimalizovanej geometrii telesa. Objemný zberný kôš s veľkým otvorom pre ľahké vyprázdňovanie.
Elektrická kosačka AL-KO Classic 3.85 E
Posledné kusy v sklade
Ľahká a šikovná elektrická kosačka AL-KO Classic 3.85 E s veľmi dobrým pomerom cena-výkon. Ergonomicky tvarovaná rukoväť pre pohodlnú obsluhu a manipuláciu. Optimálne kosenie a zber trávy vďaka aerodynamickému tvaru telesa s vysokým vyhadzovacím kanálom.  Kosenie až po okraj trávnika vďaka optimalizovanej geometrii telesa. Objemný zberný kôš s veľkým otvorom pre ľahké vyprázdňovanie.
139,00 €
Elektrická kosačka AL-KO Classic 4.27 E Plus
Dostupnosť na otázku
Kompaktný model 4.27 E Classic Plus so šírkou záberu až 42 cm pritom očarí najmä svojím kompaktným konštrukčným tvarom , komfortnou výbavou a výkonom. Pre Vašu bezpečnosť: vďaka bezpečnostnému spínaču s odľahčením kábla Vám pôjde štartovanie a obsluha bezpečne od ruky – odľahčenie kábla chrd neželaným prerušením elektrického obvodu.
-20,00 €
Elektrická kosačka AL-KO 34 E Comfort
Posledné kusy v sklade
Elektrická kosačka AL-KO 34 E Comfort s funkciou 2INONEfunction: kosenie a zberanie. Ľahké a jednoducho ovládateľné. Centrálne nastavenie výšky kosenia . Kolesá  XL pre optimálny jazdný komfort a ukazovateľ stavu naplnenia integrovaný do koša. Integrované držadlo umožňuje jednoduché prepravovanie. Okrem toho je možné ľahko odobrať zberný kôš a držadlo rýchlo sklopiť.
149,00 €
169,00 €
Elektrická kosačka 38.2 E Comfort
Dostupnosť na otázku
Kosačka so šírkou záberu 38 cm a zberným košom s objemom 45 l je vhodná pre trávniky s rozlohou do 500 m². Vďaka aerodynamickému tvaru krytu a veľkému otvoru sa pokosená tráva optimálne zachytáva a kompaktný zberný kôš sa efektívne plní. Okrem toho vám prácu uľahčí zberný kôš s indikátorom naplnenia a držiakom na jednoduché vyprázdňovanie. Úplne sklopná rukoväť zaručuje úsporné skladovanie. Okrem toho sa dá skladovať vo vertikálnej polohe, čo znižuje nároky na priestor a uľahčuje čistenie.
Elektrická kosačka AL-KO 40 E Comfort
Dostupnosť na otázku
Elektrická kosačka AL-KO 40 E Comfort s funkciou 3INONEfunction: Kosenie, zberanie a mulčovanie. Ľahká a jednoducho ovládateľná. Centrálne nastavenie výšky kosenia. Kolesá XL pre optimálny jazdný komfort a ukazovateľ stavu naplnenia integrovaný do koša.
Výpredaj!
Elektrická kosačka AL-KO Comfort 46.4 E Silver
Komfortná elektrická kosačka AL-KO Comfort 46.4 E Silver s funkciou 3INONEfunction : kosenie, zberanie a mulčovanie. Veľký plastový zberný kôš s ukazovateľom naplnenia. Centrálne nastavenie výšky kosenia pre jej podhodlné nastavenie. Ergonomicky tvarovaná vodiaca rukoväť a praktický predný držiak pre pohodlné prenášanie. Kolesá XXL uložené v guličkových ložiskách pre ľahký posuv.
279,00 €