AL-KO

Elektrický vyžínač AL-KO GTE 350 Classic
Posledné kusy v sklade
Elektrický vyžínač AL-KO GTE 350 Classic s teleskopickou hliníkovou tyčou. Vďaka ochrannej obruči chrániacej rastliny a koliesku môžete bezstarostne kosiť aj pod krovím u stien a múrov úplne presne, bez prípadného poškodenia.
49,90 €
Elektrický vyžínač AL-KO GTE 450 Comfort
Posledné kusy v sklade
Elektrický vyžínač AL-KO GTE 450 Comfort s teleskopickou hliníkovou tyčou.poškodenia. Vďaka 3-stupňovému nastaveniu sklonu na strunovej hlavici možno dosiahnuť aj do veľmi ťažko dosiahnuteľných miest, ako napr. pod lavicami. Vďaka ochrannej obruči chrániacej rastliny a koliesku môžete bezstarostne kosiť aj pod krovím a u stien a múrov úplne presne, bez prípadného poškodenia.
59,90 €
Elektrický vyžínač AL-KO GTE 550 Premium
Elektrický vyžínač AL-KO GTE 550 Premium s teleskopickou hliníkovou tyčou. Vďaka 3-stupňovému nastaveniu sklonu na strunovej hlavici možno dosiahnuť aj do veľmi ťažko dosiahnuteľných miest, ako napr. pod lavicami. Vďaka ochrannej obruči chrániacej rastliny a koliesku môžete bezstarostne kosiť aj pod krovím a u stien a múrov úplne presne, bez prípadného poškodenia.
Elektrický vyžínač AL-KO BC 1200 E
Táto silná a robustná elektrická motorová kosa robí svoju prácu bez emisií a ticho aj vo väčších záhradách, na lúkach atď.. Podľa výberu so strunovou cievkou alebo s kovovým nožovým kotúčom a šírkou záberu do 35 cm zvládnete rôznorodý terén dobre a rýchlo. Dobre vyvážená hmotnosť, nastaviteľná prídavná rukoväť a pohodlná Tipp-automatika pre stále optimálnu dĺžku reznej struny (pri prevádzke s nožom nie) zaručujú bezpečnú a jednoduchú manipuláciu s motorovou kosou. 
129,00 €
Akumulátorový vyžínač AL-KO GT 2000
Posledné kusy v sklade
S batériou a ergonomicky nastaviteľnou prídavnou rukoväťou je AL-KO GT 2000 pre každého majiteľa záhrady. Vysoko mobilný a ľahko použiteľný pomocník. Pri strihacej šírke 25 cm zaisťuje presnú prácu na okraji trávnika, pod kríkmi. 20 V batéria Li-Ion s dlhou životnosťou sa nabíja približne 50 minút. AL-KO GT 2000 je súčasťou rodiny bezšnúrového náradia rady EasyFlex. Dodávané vrátane batérie a nabíjačky.
119,00 €
Akumulátorový vyžínač AL-KO GT 2025
AL-KO GT 2025 Li-Ion z akumulátorovej série EasyFlex presviedča perfektnými výsledkami kosenia v osvedčenej kvalite AL-KO. Bez emisií a maximálne ticho robí tento šikovný akumulátorový záhradný vyžínač svoju prácu v domácich záhradách. Nízka hmotnosť v kombinácii s praktickou obsluhou s nastaviteľnou prídavnou rukoväťou a flexibilnou reznou hlavicou uľahčuje precízne vyžínanie vo všetkých polohách a v každom kúte Vašej záhrady. Dodávané vrátane batérie a nabíjačky.
Akumulátorový vyžínač AL-KO GT 4030 Li
AL-KO GT 4030 Li-Ion zo série EnergyFlex presviedča perfektnými výsledkami kosenia v osvedčenej kvalite AL-KO. Vysoký výkon akumulátora v kombinácii s veľkou šírkou záberu a ľahkou obsluhou vďaka flexibilnej reznej hlavici, nastaviteľnému doplnkovému držadlu a Tipp-automatike Vám uľahčí precízne, časovo úsporné vyžínanie všetkých plôch, okrajov a zákutí Vašej záhrady. Dodávané bez batérie a nabíjačky.