benzínové

Benzínový drvič STIHL GH 370 S
Silné záhradné drviče a štiepkovače STIHL spracujú všetko, čo sa v podobe prírodných surovín v záhrade vyskytuje, ako napr. odrezky stromov či kríkov alebo pokosená tráva. Tvrdý a husto rozvetvený materiál sa štiepi, lístie a mäkké rastlinné zbytky sa drvia. Tak vzniká základ pre prípravu hodnotného kompostu a mulčovacieho materiálu, ktorý nechá záhradu opäť krásne rozkvitnúť.
1 190,00 €
Benzínový drvič STIHL GH 460 C
Nový benzínový záhradný drvič STIHL GH 460 C ponúka profesionálnym užívateľom aj ambicióznym záhradkárom modernú technológiu a výkon na vysokej úrovni. Mäkký i tvrdý záhradný odpad je spracovávaný drviacou jednotkou na základe dvojkomorovej technológie. Je vybavený dvoma vstupnými otvormi pre vkladanie mäkkého a tvrdého záhradného odpadu s možnosťou sklopiť vkladací otvor pre ľahšiu manipuláciu s konármi. Poradí si aj s konármi priemeru 75 mm.
1 990,00 €
Benzínový drvič Negri R 70
Benzínový záhradný drvič Negri R 70 je predovšetkým hobby stroj k dispozícii s benzínovým motorom Subaru s priamym prenosom a s remeňovým prevodom. Používa sa na mulčovanie záhradného odpadu s maximálnym priemerom 60 mm. Materiál sa privádza do jednej nakladacej násypky a je drvený jedným pevným nožom z kalenej ocele.Je to ľahko ovládateľný drvič, ktorý sa da nasadiť všade tam kde ho potrebujú.
Štiepkovač VARI Rapido
Štiepkovač VARI Rapido je vybaveý odstredivou spojkou o priemere 80 mm, ktorá slúži na pripojenie Vašej motorovej jednotky. Maximálna hrúbka drveného materiálu je 55 mm. Manipuláciu uľahčujú transportné kolieska. Hmotnosť 44 kg. Dodávané bez motorovej jednotky.
Štiepkovač VARI Rapido Plus
Štiepkovač VARI Rapido Plus je jednoúčelový štiepkovač, ktorý je poháňaný výkonným 4-taktným motorom Briggs&Stratton 850 Series TM o výkone 6,5 Hp. Maximálny priemer drveného materiálu je 50 mm. Veľkosť štiepky cca 20 mm. Hmotnosť je 56 kg.
Drvič záhradného odpadu Agzat
Posledné kusy v sklade
Záhradný drvič Agzat slúži na drvenie záhradného odpadu, ktorý môže byť následne použitý do kompostu. Maximálny priemer drveného konára je 35 mm. Pripája sa k hnacej jednotke s odstredivou spojkou 120 mm. Hnacia jednotka nieje súčasťou drviča!
479,00 €