Odevy FUNCTION ERGO

Pracujete radi vonku, príležitostne s drevom, alebo si pripravujete pár kubíkov dreva v lese? Potom sú pracovné odevy pre prácu v lese modelovej rady FUNCTION ERGO pre Vás to správne vybavenie. Špeciálne vyvinuté pre začiatočníkov a príležitostných užívateľov, odevy s overenou ochranou proti porezaniu a celou radou užitočných detailov, ako praktické vrecká a komfortné vetracie otvory.

Bunda FUNCTION ERGO
Bunda zo zvlášť robustného materiálu pre dlhú trvanlivosť. Farba zelená a signálna oranžová, elastické vložky, vetracie vložky, kapsička prvej pomoci, dve náprsné vrecká na zips, zosilnenie lakťov, reflexné pruhy a vysoký podiel výstražnej farby pre lepšiu viditeľnosť, veľké logo STIHL na chrbte.
119,00 €
Nohavice do pása FUNCTION ERGO
Produkt je dostupný s inými parametrami
Zo zvlášť robustného materiálu pre dlhú trvanlivosť. S overenou ochranou proti porezaniu (EN 381), farba zelená a signálna oranžová, elastické vložky, vetracie zipsy, zosilnenie kolien, reflexné prvky pre dobrú viditeľnosť, praktické vrecká, dve predné neprekryté vrecká na zips.
Nohavice s náprsenkou FUNCTION ERGO
Produkt je dostupný s inými parametrami
Zo zvlášť robustného materiálu pre dlhú trvanlivosť. S overenou ochranou proti porezaniu (EN 381), farba zelená a signálna oranžová, elastické vložky, vetracie zipsy, zosilnenie kolien, reflexné prvky pre dobrú viditeľnosť, praktické vrecká, dve predné neprekryté vrecká na zips.
Traky oranžové 110 cm
Posledné kusy v sklade
Pre nohavice do pása s kovovými sponami. 110 cm.
20,90 €
Traky oranžové 130 cm
Posledné kusy v sklade
Pre nohavice do pása s kovovými sponami. 130 cm.
20,90 €
Traky čierne 110 cm
Posledné kusy v sklade
Pre nohavice do pása s pripnutím na gombíky. 110 cm.
37,90 €
Traky čierne 130 cm
Posledné kusy v sklade
Pre nohavice do pása s kovovými sponami. Dĺžka 130 cm.
32,90 €
Kožený opasok na náradie - hnedý
Kožený opasok na náradie celý z hovädzej usne s dvoma tŕňmi. Dĺžka 125 cm, šírka 4 cm, farba svetlo hnedá.
27,90 €