Benzínové

Benzínový vyžínač AL-KO BC 223 L-S
Kosiť nezávisle, kde chcete: AL-KO BC 223 L-S presviedča efektívnymi výsledkami kosenia v osvedčenej kvalite AL-KO. Pracujte s touto motorovou kosou tam, kde Vaša kosačka naráža na svoje limity. Nízka hmotnosť, nastaviteľné, príjemne tvarované oblúkové prídavné držadlo (držadlo typu L/Loop) a pohodlná Tipp automatika pre vždy optimálnu dĺžku struny zaručujú bezpečnú a jednoduchú manipuláciu s kosou.
Len online
Benzínový krovinorez solo by AL-KO 140 B
S týmto krovinorezom ťažíte zo silného a zároveň spoľahlivého 1,5 kW dvojtaktného motora (40,2 ccm) najnovšej generácie s prívodom vzduchu pre nízkoemisnú prevádzku. Vďaka pohodlnej a bezpečnej obsluhe zariadenia pomocou rukoväte typu Bike, optimálnemu vyváženie a stabilite krovinorezu (hliníková hriadeľ), môžete bez námahy kosiť vysokú trávu, alebo pokosiť menšie kroviny. Profesionálny dvojitý ramenný popruh a pohon s extrémne nízkymi vibráciami vám navyše poskytnú výraznú úľavu pri práci.
-50,00 €
Motorový vyžínač STIHL FS 38
SKLADOM
Malý vyžínač s nastaviteľnou kruhovou rúčkou. Veľmi dobrý pri vyžínaní trávnikov a pre dokončovacie práce okolo stromov a ciest na súkromných záhradách. Úvodný stroj v rade vyžínačov STIHL vybavený motorom 2-MIX splňujúci emisné limity EU II za priaznivú cenu.
199,00 €
249,00 €
Benzínový krovinorez AL-KO BC 223 B
Vďaka 2-taktnému motoru novej generácie s výkonom 0,7 kW, ktorý sa ľahko naštartuje, vám tento krovinorez poskytne výkon, ktorý môžete ľahko a bezpečne používať v záhrade aj ako úplný začiatočník. To znamená, že pracovať môžete v akomkoľvek teréne.Optimálna flexibilita vďaka vymeniteľnej reznej hlave. Strunová hlava so šírkou záberu 41 cm alebo kovový nôž s priemerom 25 cm - pre ľahké kosenie divokého porastu! Nízka hmotnosť iba 5,9 kg.
Benzínový krovinorez solo by AL-KO 151 B
Dostupnosť na otázku
Benzínový krovinorez solo by AL-KO 151 B vás ohromí perfektnými výsledkami kosenia v osvedčenej kvalite solo by AL-KO. Kosí hustú trávu všade tam, kde kosačky na trávu, vďaka svojej veľkosti, dosiahnu svojich limitov. Nízkoemisné motor s inovatívnym prívodom vzduchu pre ešte väčší výkon.Vďaka veľmi výkonnému motoru s integrovaným profesionálnym anti-vibračným systémom je krovinorez solo by AL-KO 151 B vaším praktickým pomocníkom s vysokým komfortom obsluhy. Extra pohodlie pri kosení.
Motorový vyžínač STIHL FS 50
Vyžínač STIHL FS 50 je svojou nízkou váhou, jednoduchou obsluhov a nenáročnými prevádzkovými požiadavkami obľúbenou pomôckou pri úprave zelene okolo chaty, záhrady či domu. Vhodný aj pre ženy a starších ľudí. Vybavený motorom s technológiou 2-MIX splňajúci limity EU II.
299,00 €
Benzínový krovinorez AL-KO BC 400 B
Vďaka 2-taktnému motoru novej generácie s výkonom 1,25 kW, ktorý sa ľahko naštartuje, vám tento krovinorez poskytne výkon, ktorý môžete ľahko a bezpečne používať v záhrade aj ako úplný začiatočník. To znamená, že pracovať môžete v akomkoľvek teréne.Optimálna flexibilita vďaka vymeniteľnej reznej hlave. Strunová hlava so šírkou záberu 41 cm alebo kovový nôž s priemerom 25 cm - pre ľahké kosenie divokého porastu! 
199,00 €
-50,00 €
Motorový krovinorez STIHL FS 55
Prvý z radu krovinorezov STIHL. Najmenší krovinorez s obojručnou rukoväťou k ergonomickému koseniu menších a stredných plôch. Vhodný na kosenie trávnikov ale i na dokončovacie práce. Štandardne dodávaný nôž umožňuje kosenie aj hrubších krovín a porastov. Žacia hlava AutoCut 25-2 v hodnote 34,90€  zadarmo.
299,00 €
349,00 €
Len online
Benzínový krovinorez AL-KO BC 500 B
Dostupnosť na otázku
Vďaka 2-taktnému motoru novej generácie s výkonom 1,9 kW, ktorý sa ľahko naštartuje, vám tento krovinorez poskytne výkon, ktorý môžete ľahko a bezpečne používať v záhrade aj ako úplný začiatočník. To znamená, že pracovať môžete v akomkoľvek teréne.Optimálna flexibilita vďaka vymeniteľnej reznej hlave. Strunová hlava so šírkou záberu 41 cm alebo kovový nôž s priemerom 25 cm - pre ľahké kosenie divokého porastu! 
Motorový krovinorez STIHL FS 56
Mnohostranne využiteľný ľahký krovinorez vybavený obojručnou rukoväťou je univerzálnym pomocníkom pri kosení bežnej záhrady alebo pozemku. Ľahké ovládanie umožňuje rýchlu prácu s minimom námahy.Vybavený motorom 2-MIX splňujúcim limity EU II a štandradne dodávaný s žacou hlavou AutoCut 25-2.
399,00 €
-50,00 €
Motorový krovinorez STIHL FS 70 C-E
Robustný krovinorez s komfortnou obsluhou. Technológia STIHL ErgoStart pre pohodlné štartovanie. Ergonomická obojručná rukoväť. Vhodný na kosenie väčších trávnatých plôch. Motor 2-MIX zabezpečuje dostatočný výkon pre kosenie.
449,00 €
499,00 €
-50,00 €
Motorový krovinorez STIHL FS 89
Robustný motorový vyžínač pre náročné a časté použitie. S patentovaným motorom STIHL 4-MIX®. Riaditková rukoväť pre ergonomické vyžínanie väčších plôch. Palivom je zmes benzínu a oleja. Menej výfukových splodín ako dvojtaktný motor. Vyžína veľké plochy trávnikov a tuhú burinu rýchlo, pohodlne a hospodárne. S vhodným rezným nástrojom aj pre príležitostné rezanie tenkých stromov. 
499,00 €
549,00 €
Motorový krovinorez STIHL FS 94 C-E
Robustný krovinorez, najľahší v tomto segmente s novou technológiou EcoSpeed. Antivibračný systém, motor s technológiou 2-MIX, multifunkčná obojručná rukoväť so systémom regulácie otáčok. Pracujete pri nižších otáčkach motora a teda pri nižšej hladine hluku, nižších vibráciách, šetríte motor aj Vaše sily. Ideálny stroj pre prácu v tichých zónach. Žacia hlava AutoCut 25-2 zadarmo.
599,00 €
Motorový krovinorez STIHL FS 111
Silný motorový vyžínač s patentovaným motorom STIHL 4-MIX®. Obojručná rukoväť pre ergonomické vyžínanie väčších plôch. Palivom je zmes benzínu s olejom. Vynikajúca priechodnosť. Menej výfukových splodín ako dvojtaktný motor. Vybavený antivibračným systémom, vďaka ktorému je práca komfortnejšia a pohodlnejšia.Vyžína veľké plochy trávnikov a tuhú burinu rýchlo a hospodárne.
549,00 €
-100,00 €
Motorový krovinorez STIHL FS 120
Silný krovinorez pre prácu v hustom a odolnom trávnatom poraste. Zjednodušený spôsob štartovania pre Vaše pohodlie. Obojručná rukoväť s tlačidlom STOP. Pevný hnací hriadeľ.
499,00 €
599,00 €
Motorový krovinorez STIHL FS 131
Výkonný vyžínač pre náročné a časté použitie s patentovaným motorom STIHL 4-MIX®. Vybavený obojručnou rukoväťou, antivibračným a dekompresným systémom. Menej výfukových splodín ako dvojtaktný motor. Vyžína veľké plochy trávnikov a tuhú burinu rýchlo, pohodlne a hospodárne. S vhodným rezným nástrojom aj pre príležitostné rezanie sukovitých krovín a tenkých stromov.
599,00 €