Náradie pre prácu s pôdou

Rozmetadlo hnojiva na tlačenie
Jednoduchý princíp činnosti, jednoduchá údržba. Páka na jemné nastavenie na volante umožňuje presnejšie rozmetávanie.
129,90 €
Vertikutátor za traktorovú kosačku
Posledné kusy v sklade
Ťahaný vertikutátor, ktorý vďaka univerzálnemu závesu pripojíte za každú kosačku so sedačkou. Jednoduché zdvíhanie a spúšťanie stroja na trávnik. Hlavnou úlohou vertikutátora je zlepšiť prenikanie vzduchu, vody a živín ku koreňom trávy. Taktiež odstraňuje mach a slamu a tým buduje kvalitnejší trávnik.
 
 
159,90 €
Rozmetadlo granulátu solo 421
- Objem nádrže 9 kg-Veľký plniaci lievik,- Veľký uzáver so závitom,- Nastaviteľné množstvo a smer rozptylu,- Ručné ovládanie,- Nastaviteľné popruhy,- Jednoduché naplnenie,- Vhodné na umelé hnojivá, osivo, posypovú soľ, vápno, krmivo pre vtáky, čistiace prostriedky a absorbenty oleja,- Mimoriadne vhodné pre ťažko dostupné plochy.
Trávny valec - ručný
Valec trávy používame na zarovnanie pôdy a trávika, taktiež na zatlačenie semien po výseve trávnika a vyrovnaní povrchových nerovností po zimnom období. Môže byť naplniteľný vodou alebo pieskom, čím sa ešte viac zaťaží. Šírka valca 100 cm, priemer valca 28 cm, cca 60 l. Hmotnosť valca 25 kg (bez náplne).
Záhradný valec GW 50
Dostupnosť na otázku
Na zatlačenie osiva po výseve a spevnenie a vyrovnaie povrchu. Semienka ostanú tam , kde patria. Pracovná šírka 50 cm. Hmotnosť samotného valca 13 kg. Možnosť naplnenia vodou alebo pieskom. Po naplnení vodou hmotnosť 72 kg. Po naplnení pieskom hmotnosť 120 kg.
Montážny stojan SM-01
Montážny stojan SM-01 je veľkým pomocníkom pre majiteľov malotraktora VARI IV GLOBAL aj pre majiteľov malotraktorov s osovým čapom, TERRA a VARI ktorí ho využívajú na poľné práce. Montážny stojan sa pripája pomocou kolíka do závesu Z-01. Pokiaľ pomocou stojana malotraktor naklopíte, jednoducho vymeníte kypriace ústrojenstvo za ťažnú nápravu alebo iné príslušenstvo. Stojan je možné použiť aj na odstavenie malotraktora - slúži ako oporná noha. Hmotnosť 8 kg.