STIHL

Podkategórie

Záhradný traktor STIHL RT 4082
Menší kompaktný záhradný traktor. Ľahko dostupné ovládanie na dosah: spínač vpred-vzad, hydrostatický pohon, centrálne nastavenie výšky kosenia, čepeľ spojky. Žacie ústrojenstvo s bočným vyadzovaním zaisťuje kosenia bez prerušenia. Šírka kosenia až 80 cm a malý polomer otáčania, poskytujú skvelú ovládateľnosť a efektívnosť pri pohybe aj na členitých trávnatých plochách.
3 290,00 €
Záhradný traktor STIHL RT 5097
Séria T5 obsahuje neočakávané ergonomické prvky. Napríklad odpružené sedadlo je nastaviteľné horizontálne i vertikálne. Nastupovanie a vystupovanie, vďaka nízkemu podvozku a širokému priestoru okolo sedadla. Všetky ovládacie prvky sú priamo po ruke: spojka žacieho noža, vyťahovacia páka pre vyprázdnenie koša i centrálne nastavenie výšky kosenia s aretáciou proti samovoľnej zmene nastavenia. Páka zmeny pojazdu vpred/vzad je rovno pri volante.
3 990,00 €
Záhradný traktor STIHL RT 5112.1 Z
Dostupnosť na otázku
Bezkonkurenčný komfort novej série záhradných traktorov STIHL.  Navádzače žacej skrine zachytia steblá trávy aj na okraji pracovného záberu. Zberný kôš na trávu s obrím obsahom. Jednopákové ovládanie pohonu vpred/vzad, jednoduché nastavenie výšky kosenia a nízky polomer otáčania. 
4 690,00 €
Mulčovacia sada AMK 127
Mulčovacie sady pre záhradené traktory. Mulčovacia sada pre T6.
129,00 €
Záhradný traktor STIHL RT 6127 ZL
Bezkonkurenčný komfort novej Série T6 záhradných traktorov STIHL.  Navádzače žacej skrine zachytia steblá trávy aj na okraji pracovného záberu. Zberný kôš na trávu s obrím obsahom. Jednopákové ovládanie pohonu vpred/vzad, jednoduché nastavenie výšky kosenia a nízky polomer otáčania. T6 predsa ponúka ešte niečo navyše. Palubný počítač Vás informuje úplne o všetkom čo robíte, a v akom stave je každá súčasť Vášho záhradného traktora.
5 490,00 €
Deflektor ADF 400
Pre zadné vyhadzovanie posekanej hmoty. Pre RT 4082.
169,00 €
Deflektor ADF 500
Posledné kusy v sklade
Pre zadné vyhadzovanie posekanej hmoty. Pre T5 a T6.
159,00 €