Záhradné jazierka

Špeciálne zafarbenie s mierne lesklým povrchom vytvára v naplnenom a oživenom jazierku farebné tiene a kontrasty ako v prírode. Jazierka sú vyrobené zo 100-% recyklovateľného polyetylénu odolnému proti UV žiareniu a mrazu.

Záhradné jazierko AL-KO T150
Záhradné jazierko AL-KO T150 s obsahom 140 l. Špeciálne zafarbenie s mierne lesklým povrchom vytvára v naplnenom a oživenom jazierku farebné tiene a kontrasty ako v prírode. Jazierko je vyrobené zo 100% recyklovateľného polyetylénu odolného proti UV žiareniu a mrazu, ktorý nieje škodlivý pre rastliny ani zvieratá.
Záhradné jazierko AL-KO T250
Záhradné jazierko AL-KO T250 s obsahom 235 l. Špeciálne zafarbenie s mierne lesklým povrchom vytvára v naplnenom a oživenom jazierku farebné tiene a kontrasty ako v prírode. Jazierko je vyrobené zo 100% recyklovateľného polyetylénu odolného proti UV žiareniu a mrazu, ktorý nieje škodlivý pre rastliny ani zvieratá.
Záhradné jazierko AL-KO T500
Záhradné jazierko AL-KO T500 s obsahom 455 l. Špeciálne zafarbenie s mierne lesklým povrchom vytvára v naplnenom a oživenom jazierku farebné tiene a kontrasty ako v prírode. Jazierko je vyrobené zo 100% recyklovateľného polyetylénu odolného proti UV žiareniu a mrazu, ktorý nieje škodlivý pre rastliny ani zvieratá.
Záhradné jazierko AL-KO T1000
Záhradné jazierko AL-KO T1000 s obsahom 950 l. Špeciálne zafarbenie s mierne lesklým povrchom vytvára v naplnenom a oživenom jazierku farebné tiene a kontrasty ako v prírode. Jazierko je vyrobené zo 100% recyklovateľného polyetylénu odolného proti UV žiareniu a mrazu, ktorý nieje škodlivý pre rastliny ani zvieratá.