Kombi motory

Srdcom Kombi systému sú Kombi motory v troch výkonnostných variantoch v závislosti na spôsobe použitia. Podľa typu rukoväte je možné Kombi motor kombinovať s rôznymi Kombi nástrojmi.

Kombi motor STIHL KMA 130 R
Srdcom Kombi Systému STIHL sú Kombi motory. Výkonný akumulátorový KombiMotor s vysokým krútiacim momentom a nízkou hmotnosťou. Tri výkonnostné úrovne šetria energiu a zabezpečujú optimálny výkon. Vhodný pre záhradníctvo, poľnohospodárstvo a používatelľov s väčšou plochou, mestské a obecné služby, na údržbu pozemkov. Použiteľný so všetkými existujúcimi kombi nástrojmi. Dodávané bez príslušenstva, batérie a nabíjačky. 
399,00 €
Kombi motor STIHL KM 56 RC-E
Mnohostranne využiteľný ľahký kombi motor, ktorý sa dá kombinovať s rôznymi Kombi nástrojmi. Dodávané bez príslušenstva.
399,00 €
Kombi motor KM 131 R
Dostupnosť na otázku
Výkonný kombi motor pre náročné a časté použitie s patentovaným motorom STIHL 4-MIX®. Vybavený okrúhlou rukoväťou a dekompresným systémom. Menej výfukových splodín ako dvojtaktný motor. Dodávané bez príslušenstva.
Kombi motor KM 131
Výkonný kombi motor pre náročné a časté použitie s patentovaným motorom STIHL 4-MIX®. Vybavený obojručnou rukoväťou a dekompresným systémom. Menej výfukových splodín ako dvojtaktný motor. Dodávané bez príslušenstva.
599,00 €
Kombi motor STIHL KMA 135 R
Výkonný akumulátorový KombiMotor s vysokým krútiacim momentom a nízkou hmotnosťou. Tri úrovne výkonu. Vhodné pre batérie AP, slot na betériu primo v tele stroja. Dodávané bez príslušenstva, batérie a nabíjačky. 
499,00 €