STIHL

Motorové vyžínače a krovinorezy STIHL sú naozajstnými terénnymi špecialistami. Nastupujú tam, kde to vzdávajú štvorkolesové kosačky alebo záhradné traktory. Či už pri dočisťovaní alebo kosení na súkromných pozemkoch, presvetľovaní zarastených plôch alebo ťažkých udržiavacích prácach na strmých svahoch. So svojími výkonnými motormi a detailným komfortným vybavením sú to profesionáli, pripravení splniť všetky Vaše požiadavky. V našom širokom sortimente STIHL nájdete pre každú úlohu ten správny stroj - od ľahkých vyžínačov na benzín až po veľmi silné krovinorezy na profesionálne použiti v lesnom hospodárstve. Vyberte si stroj podľa Vašich požiadaviek, k tomu zodpovedajúci rezný nástroj a može sa začať.

-50,00 €
Motorový vyžínač STIHL FS 38
SKLADOM
Malý vyžínač s nastaviteľnou kruhovou rúčkou. Veľmi dobrý pri vyžínaní trávnikov a pre dokončovacie práce okolo stromov a ciest na súkromných záhradách. Úvodný stroj v rade vyžínačov STIHL vybavený motorom 2-MIX splňujúci emisné limity EU II za priaznivú cenu.
199,00 €
249,00 €
Motorový vyžínač STIHL FS 50
Vyžínač STIHL FS 50 je svojou nízkou váhou, jednoduchou obsluhov a nenáročnými prevádzkovými požiadavkami obľúbenou pomôckou pri úprave zelene okolo chaty, záhrady či domu. Vhodný aj pre ženy a starších ľudí. Vybavený motorom s technológiou 2-MIX splňajúci limity EU II.
299,00 €
-50,00 €
Motorový krovinorez STIHL FS 55
Prvý z radu krovinorezov STIHL. Najmenší krovinorez s obojručnou rukoväťou k ergonomickému koseniu menších a stredných plôch. Vhodný na kosenie trávnikov ale i na dokončovacie práce. Štandardne dodávaný nôž umožňuje kosenie aj hrubších krovín a porastov. Žacia hlava AutoCut 25-2 v hodnote 34,90€  zadarmo.
299,00 €
349,00 €
Motorový krovinorez STIHL FS 56
Mnohostranne využiteľný ľahký krovinorez vybavený obojručnou rukoväťou je univerzálnym pomocníkom pri kosení bežnej záhrady alebo pozemku. Ľahké ovládanie umožňuje rýchlu prácu s minimom námahy.Vybavený motorom 2-MIX splňujúcim limity EU II a štandradne dodávaný s žacou hlavou AutoCut 25-2.
399,00 €
-50,00 €
Motorový krovinorez STIHL FS 70 C-E
Robustný krovinorez s komfortnou obsluhou. Technológia STIHL ErgoStart pre pohodlné štartovanie. Ergonomická obojručná rukoväť. Vhodný na kosenie väčších trávnatých plôch. Motor 2-MIX zabezpečuje dostatočný výkon pre kosenie.
449,00 €
499,00 €
-50,00 €
Motorový krovinorez STIHL FS 89
Robustný motorový vyžínač pre náročné a časté použitie. S patentovaným motorom STIHL 4-MIX®. Riaditková rukoväť pre ergonomické vyžínanie väčších plôch. Palivom je zmes benzínu a oleja. Menej výfukových splodín ako dvojtaktný motor. Vyžína veľké plochy trávnikov a tuhú burinu rýchlo, pohodlne a hospodárne. S vhodným rezným nástrojom aj pre príležitostné rezanie tenkých stromov. 
499,00 €
549,00 €
Motorový krovinorez STIHL FS 94 C-E
Robustný krovinorez, najľahší v tomto segmente s novou technológiou EcoSpeed. Antivibračný systém, motor s technológiou 2-MIX, multifunkčná obojručná rukoväť so systémom regulácie otáčok. Pracujete pri nižších otáčkach motora a teda pri nižšej hladine hluku, nižších vibráciách, šetríte motor aj Vaše sily. Ideálny stroj pre prácu v tichých zónach. Žacia hlava AutoCut 25-2 zadarmo.
599,00 €
Motorový krovinorez STIHL FS 111
Silný motorový vyžínač s patentovaným motorom STIHL 4-MIX®. Obojručná rukoväť pre ergonomické vyžínanie väčších plôch. Palivom je zmes benzínu s olejom. Vynikajúca priechodnosť. Menej výfukových splodín ako dvojtaktný motor. Vybavený antivibračným systémom, vďaka ktorému je práca komfortnejšia a pohodlnejšia.Vyžína veľké plochy trávnikov a tuhú burinu rýchlo a hospodárne.
549,00 €
-100,00 €
Motorový krovinorez STIHL FS 120
Silný krovinorez pre prácu v hustom a odolnom trávnatom poraste. Zjednodušený spôsob štartovania pre Vaše pohodlie. Obojručná rukoväť s tlačidlom STOP. Pevný hnací hriadeľ.
499,00 €
599,00 €
Motorový krovinorez STIHL FS 131
Výkonný vyžínač pre náročné a časté použitie s patentovaným motorom STIHL 4-MIX®. Vybavený obojručnou rukoväťou, antivibračným a dekompresným systémom. Menej výfukových splodín ako dvojtaktný motor. Vyžína veľké plochy trávnikov a tuhú burinu rýchlo, pohodlne a hospodárne. S vhodným rezným nástrojom aj pre príležitostné rezanie sukovitých krovín a tenkých stromov.
599,00 €
-80,00 €
Motorový krovinorez STIHL FS 235
Silný krovinorez strednej triedy. Pôsobivý výkon vďaka 1,55 kW motoru. Kosenie všetkých druhov porastov. 25,4mm tyč. Univerzálny kryt žacieho nástroja, asymetická rukoväť, možnosť kosiť so všetkými žacími nástrojmi. Ľahký prístup ku vzduchovému filtru.
599,00 €
679,00 €
Motorový krovinorez STIHL FS 240
Nástupca veľmi obľúbeného modelu FS 240 C-E. U tohto modelu bol systém ErgoStartu nahradený bežným štartovacím ústrojenstvom a rázy pri štartovaní teraz redukuje nový modul zapaľovania s premenlivým bodom zážihu.Výsledkom inovácií je oproti predchodcovi o 400 g menšia hmotnosť a priaznivejšia cena. 
649,00 €
Motorový krovinorez STIHL FS 240 C-E
Vysokoodolný, robustný a ergonomicky vylepšený 1,7 kW benzínový krovinorez. ErgoStart pre väčšie pohodlie pri štartovaní.Výkonný motor s nízkymi emisiami  STIHL 2-MIX. Vybavený kompenzátorom STIHL, regulačným systémom karburátora, ktorý sa stará o to, že aj pri znečistení vzduchového filtra, zostáva výkon motora rovnaký. J
699,00 €
Motorový krovinorez STIHL FS 311
Ľahký ale obzvlášť výkonný krovinorez, ktorý si poradí aj s hustou trávou prerastenou burinou a kríkmi. Zjednodušený spôsob štartovania pre Vaše pohodlie. Obojručná rukoväť s tlačidlom STOP. Motor s technológiou 4-MIX®, bezúdržbový pevný hncí hriadeľ. S univerzálnym popruhom na ramená.
749,00 €
Motorový krovinorez STIHL FS 360 C-E
Motorový krovinorez s motorom 2-MIX, vybavený funckoiu ErgoStart pre zjednodušenie štartovania a antivibračný systém pre zvýšenie komfortu obsluhy. Krovinorez s výkonným motorom a nízkymi emisiami určený pre vlastníkov veľkých trávnatých plôch. Vhodný taktiež na prácu v lese a v poľnohospodárstve.
929,00 €
Motorový krovinorez STIHL FS 461 C-EM
Komfortne vybavený krovinorez s dlhou životnosťou, robustnou konštrukciou, opatrený systémom ľahkého štartu ErgoStart a úsporným motorom 2-MIX. Vybavený plne elektonickým systémom riadenia motora M-Tronic. Ideálne pre profesionálne nasadenie pri vyžínaní porastov na rozsiahlejších členitých plochách s tuhými trávami a pri použití pílového kotúča pri prácach v lesných porastoch.
1 129,00 €