bez pojazdu

-16,00 €
Benzínová kosačka AL-KO Easy 4.20 P-S
Posledné kusy v sklade
Benzínová kosačka so šírkou záberu 42 cm zaisťuje ľahké a svižné kosenie. Výška rezu sa dá centrálne nastaviť v 7 krokoch od 30 mm do 75 mm. Ľahko štartovateľný motor s výkonom 2,0 kW. Pohodlie pri práci ďalej zvyšuje ergonomicky tvarovaná rukoväť. Teleso z oceľového plechu pre dlhú životnosť. 50 l látkový zberný kôš. Motor je dodávaný bez prevádzkových kvapalín, pred prvým použitím nutné naliať olej! 
239,00 €
255,00 €
Benzínová kosačka STIHL RM 248
Nová séria 2 benzínových kosačiek je vhodná na malé a stredne veľké záhrady. So 46 cm záberom a 7 stupňovým jednobodovým nastavením výšky kosenia predstavuje ideálne riešenie pre väčšinu tunajších záhrad. Fantastická cena vzhľadom na kvalitu prevedenia a životnosť stroja. Dodávané v dvoch verziách: bez pohonu kolies a s pohonom kolies. Motor je dodávaný bez prevádzkových kvapalín, pred prvým použitím nutné naliať olej! 
379,00 €
Benzínová kosačka STIHL RM 443
Všetky modely sa spoločne vyznačujú ľahkým štartovaním, systémom vedenia vzduchu pre pekný povrch pokosenej plochy a vysokým výkonom zberania trávy. Vďaka svojmu výkonu dokážu optimálne pracovať na plochách do 2.000 m2. Motor je dodávaný bez prevádzkových kvapalín, pred prvým použitím nutné naliať olej! 
449,00 €
Benzínová kosačka STIHL RM 545
Vďaka Sérii 5 je kosenie trávnika zvlášť pohodlné. Vario pohon u niektorých modelov dovoľuje plynulé prispôsobenie rýchlosti pohonu daným podmienkam pri kosení. Všetky ovládacie prvky, ako nastavenie výšky kosenia alebo vyprázdňovanie zberného koša, sú vďaka ergonomickému riešeniu veľmi jednoducho ovládateľné. Prácu naviac uľahčuje mnoho premyslených detailov. Motor je dodávaný bez prevádzkových kvapalín, pred prvým použitím nutné naliať olej! 
649,00 €
-26,00 €
Benzínová kosačka AL-KO Comfort 51.0 P-A
Posledné kusy v sklade
Benzínová kosačka so šírkou záberu 51 cm zaisťuje efektívne kosenie v záhradách s rozlohou do 1800 m². Výšku kosenia je možné upravovať v siedmich krokoch pomocou pohodlného a rýchleho nastavenia od 30 mm do 80 mm. AL-KO Comfort 51.0 P-A má benzínový motor AL-KO Pro s výkonom 2,1 kW. Pohodlie pri práci zvyšuje ergonomicky tvarovaná rukoväť a XL kolesá s guľôčkovými ložiskami. Motor je dodávaný bez prevádzkových kvapalín, pred prvým použitím nutné naliať olej! 
329,00 €
355,00 €
Benzínová kosačka Classic 4.62 P-A
Dostupnosť na otázku
Rozumná cena a spoľahlivosťVďaka robustnému individuálnemu nastaveniu kolies môžete výšku kosenia nastaviť do 7 polôh v rozmedzí 2,5 - 7 cm. Benzínová kosačka so šírkou záberu 46 cm zabezpečuje efektívne kosenie v záhradách s rozlohou až 1100 m². 
Model Classic 4.62 P-A má benzínový motor AL-KO Pro 125 QSS s výkonom 1,9 kW, ktorý je odolný a rýchlo štartuje vďaka systému Quick-Start.  Pohodlie pri práci ďalej zvyšujú ergonomicky tvarovaná rukoväť a kolesá s guličkovými ložiskami chrániacimi trávnik. Vďaka vysokému, aerodynamickému, ako aj odolnému krytu z oceľového plechu kosačka Classic 4.62 P-A mimoriadne dobre zachytáva trávu. Vďaka tomu musíte menej často vyprázdňovať aj 65-litrový zberný vak s indikátorom naplnenia. Integrovaná robustný predný držiak vás podrží počas prepravy.