Benzínové reťazové píly

Motorová píla STIHL MS 151 T C-E
Či už orezávate vetvy v sade, redukujete objem koruny alebo vyrezávate suché konáre, vždy se môžete spoľahnúť, že s novou motorovou pílou STIHL MS 151 TC budete rezať veľmi presne a bez námahy aj v stiesnenom priestore. Presnosť rezu je výsledkom súhry pilovej rezťaze STIHL 1⁄4 Picco Micro a profesionálneho antivibračného systému. Vďaka motoru s technológiou 2-MIX s presným dávkovaním ušetríte nielen palivo, ale aj sily. 
599,00 €
Motorová píla Solo by AL-KO 6442
Benzínový motor s výkonom 2,3 Hp a obsahom 42,2 cm³ sa ľahko štartuje vďaka zariadeniu pre ľahký štart a poskytuje pozoruhodný výkon - s pomerom výkonu k hmotnosti 2,5 kg / kW. Vďaka extra tlmeniu vibrácií a ergonomicky optimalizovaným rukovätiam sa hnacia sila prenáša na lištu a reťaz s malými vibráciami. Ďalším plusom je veľkoobjemový fleecový vzduchový filter, ktorý je možné vymeniť bez použitia nástrojov. 
Len online
Motorová píla AL-KO BKS 3835
AL-KO BKS 3835 je praktická benzínová píla, s nizkými vibráciami, ktorú oceníte pri pílení dreva na záhrade. Pre pohodlnú obsluhu je vybavená ergonomickou rukoväťou pre bezpečné uchopenie a bezproblémové rezanie a to pri horizontálnom aj vertikálnom pílení. Pílu poháňa motor s výkonom 1,2 kW. Automatické mazanie reťaze, ktoré Vám uľahčí údržbu píly.
Vyvetvovacia píla HT 56 C-E
Novú generáciu benzínových vyvetvovacích píl zastupuje obzvlášť praktický model STIHL HT 56 C-E. Pri svojej dĺžke 280 cm poľahky a bezpečne dosiahnete zo zeme na konáre až do výšky 4 metrov. O pohodlie pri páci sa stará technológia ErgoStart (E) a vďaka technológii 2-MIX má motor vyššiu účinnosť aj znížený obsah spalín oproti motorom s rovnakým objemom. Hriadeľ píly je deliteľný pre jednoduchý transport a uskladnenie.
599,00 €
Motorová píla STIHL MS 241 C-M
M-Tronic ako štandardná výbava. Množstvo paliva je elektronicky regulované a automaticky prispôsobené podmienkam prostredia. To znamená, že motorová píla dosahuje najvyšší výkon za akýchkoľvek klimatických podmienok, bez manuálneho nastavovania karburátora. HD2 filter s dlhou životnosťou. Nastaviteľné olejové čerpadlo, profesionálny antivibračný systém, jednodielny kryt motora s troma rýchlouzávermi.
749,00 €
-100,00 €
Motorová píla STIHL MS 211
Kompaktná motorová píla z nízkymi vibráciami. Bohatá výbava ako napr. dlhodobý systém filtrácie vzduchu, bočné napínanie reťaze a antivibračný systém. Vysoký rezný výkon a veľký užívateľský komfort. Ideálna pre prípravu palivového dreva a na stínanie malých stromov. Až o 20% nižšia spotreba a o 70% znížený podiel emisií vo výfukových plynoch oproti konvenčným motorovým pílam.Technológia 2-MIX. 
299,00 €
399,00 €
-80,00 €
Motorová píla STIHL MS 170
Ľahká motorová píla s nízkymi vibráciami vďaka kvalitnému antivibračnému systému. Veľmi vhodná pre prípravu palivového dreva, na stavebné práce a stínanie malých stromov do 30 cm. Technológia 2-MIX. 
199,00 €
279,00 €
Motorová píla STIHL MS 194 T
Univerzálna píla pre starostlivosť o stromy. Ideálna pre všestranné práce pri ošetrovaní stromov, starostlivosť o korunu. Štandardne s pílovou reťazou PM3 pre jemné rezanie. Vyšší rezný výkon vďaka motoru s technológiou 2-MIX a výkonom 1,4 kW.
499,00 €
Motorová píla STIHL MS 211 C-BE
Kompaktná motorová píla z nízkymi vibráciami. Bohatá výbava ako napr. dlhodobý systém filtrácie vzduchu, bočné napínanie reťaze a antivibračný systém. Vysoký rezný výkon a veľký užívateľský komfort. Ideálna pre prípravu palivového dreva a na stínanie malých stromov. Až o 20% nižšia spotreba a o 70% znížený podiel emisií vo výfukových plynoch oproti konvenčným motorovým pílam.Technológia 2-MIX. 
429,00 €
Motorová píla Solo by AL-KO 6646
Benzínová motorová píla AL-KO 6646 kombinuje vysoký výkon a nízku hmotnosť. Výkonný benzínový motor s ľahkým štartom poskytuje dostatok energie na to, aby s týmto ľahkým zariadením pracoval veľmi efektívne. Sofistikované tlmenie vibrácií a ergonómia rukoväte spríjemňujú prácu s motorovou pílou.
 
Píla na rezanie betónu STIHL GS 461 (30)
Motorová píla, ktorá si vďaka vysokému výkonu a špeciálnej diamantovej reznej súprave hravo poradí s betónom. Bočné napínanie reťaze, antivibračný systém STIHL, prípojka na vodu, dekompresný ventil, technológia STIHL ElastoStart pre ľahšie štartovanie, HD2 filter, motor s technológiou 2-MIX.
1 790,00 €
Len online
Motorová píla AL-KO BKS 4040
Ľahká motorová píla s nizkými vibráciami. Veľmi vhodná pre prípravu palivového dreva, na stavebné práce a stínanie malých stromov. Držanie lišty v dreve je zaručené pomocou troch záchytných zubov. Štartovanie píly je veľmi jednoduché a hlavne rýchle vďaka technike primer ovládanej stlačením prsta. Automatické mazanie reťaze.
Motorová píla STIHL MS 261
Veľmi ľahká, kompaktná a výkonná profesionálna motorová píla. Rýchla, s vysokou priechodnosťou do dreva, s intervalom čistenia filtra až 5x dlhším v porovnaní s MS 260. HD2 vzduchový filter s jednoduchým čistením, nastaviteľné olejové čerpadlo a praktické detaily prevedenia, ako napr. výfuk z nehrdzavejúcej ocele, matice zabezpečené proti strate na kryte reťazového kolieska a iné. 
-50,00 €
Motorová píla STIHL MS 180
Osvedčená motorová píla s benzínovým motorom a zníženým množstvom emisií. Velmi vhodná na rezanie palivového dreva a pre stavebné práce. Vhodná aj na stínanie stromov do priemeru 30 cm. Technológia 2-MIX.
249,00 €
299,00 €
Vyvetvovacia píla HT 135
Vyvetvovaciu pílu HT 135 je možné používať na presvetľovanie drevín do výšky až cca 5 m. So silným motorom STIHL 4-MIX.
1 149,00 €