Príslušenstvo

VARI snežný pluh SP 800
Žací bubon pohodlne vymeníte na Lucine MaX za snežný pluh SP 800 a pripevníte ho pomocou štyroch skrutiek. Zo snežným pluhom SP-800 o zábere 80 cm ľahko, rýchlo a bez námahy odhrniete vrstvu snehu nad 20 cm. Odstraňovanie snehu sa s touto kombináciou stáva hračkou.Pre bubnové kosačky VARI BDR 620 B LUCINA MAX a BDR 620 H LUCINA MAX.
VARI pasívna zametacia metla PK 950
Pasívna kefa PK950 o zábere 95 cm je vynikajúci pomocník pre zametanie spevnených plôch, najmä zámkových dlažieb, kde vymetie aj nečistoty zo škár. Jej prednosťou je vysoká efektivita práce vďaka veľkej šírke záberu a minimálnej prašnosti. Pasívna kefa PK-950 je vhodná na celoročné použitie, poradí si totiž s posypovými materiálmi po zime, s napadaným lístím, ale aj s čerstvým snehom. Pre bubnové kosačky VARI BDR 620 B LUCINA MAX a BDR 620 H LUCINA MAX.
Ochranný rám + krycia plachta
Pripevnením ochranného rámu na stroj BDR-1200 docielite zvýšenú ochranu pred možnými odletujúcimi predmetmi obsluhy a predovšetkým osôb pohybujúcich sa v blízkom okolí stroja. Ochranný rám nemá žiadny vedľajší vplyv na kvalitu a komfort kosenia, je navrhnutý tak, aby spĺňal všetky bezpečnostné kritériá a nijako neobmedzoval v práci so strojom.