Solo

Ručný postrekovač SOLO 403
SKLADOM
Cez veľký otvor je postrekový prostriedok v objeme 1,25 litra pohodlne naplnený.  Zvyšky možno veľmi dobre spätne vyprázdniť. Maximálny tlak 2 bar je vytvorený rýchlo veľkou pákou čerpadla a skoro celý plniaci obsah bez opätovného natlakovania vystriekaný. Pred príliš vysokým tlakom chráni  zabudovaný pretlakový ventil.
11,90 €
Chrbtový postrekovač SOLO 473 D
Profesionálny postrekovače s plniacim objemom 12 l . Model 473 D CLASSIC je klasický chrbtový postrekovač. Osvedčené membránové čerpadlo pre ochranu rastlín alebo na pesticídy v záhrade. Technológie zaručujú dlhú životnosť a minimálnu údržbu. Veľké plniace otvory nádrže pre jednoduché plnenie a ľahko prístupné čerpadlá umožňujú príjemnú prácu. Disponujú odolnou 50 cm postrekovacou trubicou a pohodlnou a robustnou rúčkou ventilu. Nádrž vyrobená z plastu odolného voči UV žiareniu.
Chrbtový postrekovač SOLO 424 NOVA
Posledné kusy v sklade
Nádrž s dizajnom SOLO a stabilný stojan s UV ochranou pre dlhú životnosť - dokonca aj pri intenzívnom slnečnom svetle. 12,4 cm veľký plniaci otvor s rýchloupínacím vekom. Veľké filtračné sito je možné ľahko odobrať. Robustná, integrované komfortná rukoväť. Stabilný stojan pre bezpečnú stabilitu aj na nerovných povrchoch. Páku čerpadla môžete presunúť do zvislej parkovacej polohy, aby ste ušetrili priestor. Priehľadná textilná hadica dlhá 1,3 metra je obzvlášť robustná a odolná.
 
99,90 €
Chrbtový postrekovač SOLO 425 Classic
Posledné kusy v sklade
Profesionálny postrekovač s objemom 15 l . S osvedčeným piestovým čerpadlom pre ochranu rastlín alebo na pesticídy v záhrade. Pevné technológie zaručujú ich dlhú životnosť a minimálnu údržbu. Veľký plniaci otvor nádrže pre jednoduché plnenie a ľahko prístupné čerpadlo umožňuje príjemnú prácu.  Disponujú odolnou 50 cm postrekovacou trubicou a pohodlnou robustnou rúčkou ventilu. Nádrž vyrobená z plastu odolného voči UV žiareniu je ergonomicky prispôsobená chrbtu.
 
 
119,00 €