Ostatné záhradné náradie

Odhŕňač snehu Fiskars X-Series
Posledné kusy v sklade


Špičková lopata na sneh Fiskars X-SeriesTM so širokou pracovnou časťou na odpratávanie veľkého množstva snehu. Poskytuje vysokú odolnosť až do -30 °C.  Lopata má hlbokú čepeľ z vystuženého polypropylénu. Čepeľ má zosilnenú hranu a vydrží 3x dlhšie v porovnaní s bežným náradím od iných výrobcov. Táto ľahká lopata má násadu vyrobenú z tvrdeného hliníka. Veľká rukoväť v tvare D je dimenzovaná pre prácu v zimných rukaviciach, izoluje proti chladu a textúra na povrchu poskytuje lepší úchop a ovládanie náradia. Čepeľ ľahko kĺže po snehu vďaka nízkemu treniu na jej povrchu

Zosilnené hrana čepele vydrží 3x dlhšie a ľahko preniká do zhutneného snehu
Ľahké hliníkové rukoväte, polymérové čepele
Dokonalá konštrukcia, pokročilý nový dizajn čepele textúrovaný protišmykový povrch na rukovätiach
Veľké rukoväte vhodné pre zimné rukavice
Nastaviteľná dĺžka rukoväte znižuje namáhanie chrbta
Odolná do -30 °C
Vyrobené vo Fínsku

Materiál: hliník / plastFarba: čierna / oranžováRozmery: 53 x 9 x 153,5 cmHmotnosť: 1,58 kg

43,90 €
Lopatka teleskopická na sneh do auta FISKARS X-Series
Posledné kusy v sklade


Kvalitná teleskopická lopata do auta Fiskars z rady X-SeriesTM je ideálna pre efektívne odpratávanie snehu okolo auta. Hlboká čepeľ je vyrobená z vystuženého polypropylénu a vďaka nej premiestnite veľké množstvo snehu rýchlo a efektívne. Zosilnená hrana čepele vydrží 3x dlhšie v porovnaní s bežným náradím iných značiek. Teleskopická násada lopaty je nastaviteľná od 78.5 do 98,7 cm pootočením oranžového zámku. Ľahká násada lopaty je vyrobená z tvrdeného hliníka. Veľké držadlo v tvare D je vhodné pre prácu v zimných rukaviciach. Lopata vydrží až do -30°.
Dĺžka: 785 - 987 mmTeleskopická rukoväťHmotnosť: 1,135 kg Náradie na sneh X-SeriesTM
Vysokokvalitné náradie na upratovanie snehu s teleskopickou násadou. Táto špičková rada náradia kombinuje to najlepšie z technológií a ergonómie od FISKARS s maximálnou trvanlivosťou. X-SeriesTM ponúka to najlepšie vo svojej triede, znižuje námahu pri práci a zlepšuje pocit zo samotnej činnosti.

Vysoká odolnosť – vydrží až -30°
Nízka hmotnosť
Jednoduché používanie


31,90 €
Odhŕňač snehu Fiskars Solid
SKLADOM


Kvalitná ľahká a odolná lopata na Sneh Fiskars Solid s veľmi ľahkou a pevnou hliníkovou násadou. Odhŕňač snehu má plastovú pracovnú časť, ktorá je spevnená hliníkovou lištou, sneh sa na nej nelepí a skvelo sa obklopuje na lopatu. Použitie špeciálnych, ľahkých, ale pritom extrémne pevných materiálov uľahčuje manipuláciu. Pracovná časť je vyrobená z vákuovo lisovaného polypropylénového plastu, ktorý je recyklovateľný. Rukoväť v tvare písmena D skvelo padne do ruky.  Dĺžka: 155 cmŠírka: 530 mmHmotnosť: 1690 g

30,99 €
Lopatka na sneh do auta FISKARS SnowXpert
SKLADOM


Nová, kvalitná lopatka do auta z rady Solid s odolnou T - rukoväťou. Čepeľ z nerezovej ocele. Lopatka má ľahkú a robustnú konštrukciu z materiálu FiberComp. Má malé rozmery a jednoducho sa skladuje v aute.

Ľahká a pritom robustná konštrukcia z materiálu FiberComp
Čepeľ z nerezovej ocele
Odliatok z jedného kusu
Ergonomicky tvarovaná násada
Odolná T - rukoväť
Malé rozmery
Ľahko sa skladuje


19,99 €