Elektrické reťazové píly

Elektrická píla Stihl MSE 170 C-Q
Nízka hmotnosť a jednoduché ovládnie. Nová elektrická píla so zlepšeným rezným výkonom. Veľmi dobrá ergonómia pre ľahkú prácu, brzda reťaze QuickStop Super, mäkká rukoväť pre jednoduché držanie a príjemnú prácu, ochranna proti preťaženiu. Vhodná na stavebné práce, pre domácich majstrov a na rezanie palivového dreva.
269,00 €
Elektrická píla Stihl MSE 190 C-Q
Veľmi dobrá na stavby a narezanie palivového dreva so zlepšeným rezným výkonom. Optimálna ergonómia pre jednoduchú prácu, ktorá šetrí silu, brzda reťaze QuickStop Super, pri uvoľnení zadného madla zostane reťaz okamžite stáť, mäkká rukoväť pre ľahké držanie a príjemnú prácu, ochranna pred preťažením. 
349,00 €
Elektrická píla Stihl MSE 210 C-BQ
Nová silná elektrická píla s vysokým výkonom a veľmi dobrou ergonómiou pre prácu, ktorá šetrí silu. Rýchlonapínanie reťaze pre bezpečné a jednoduché napnutie reťaze bez použitia náradia, mäkká rukoväť pre príjemnú prácu, brzda reťaze QuickStop Super, uzáver nádrže pre jednoduché a bezpečné plnenie adhézneho oleja pre pílovy reťaz, ochranna proti preťaženiu. 
399,00 €
Elektrická píla Stihl MSE 230 C-BQ
Vysoko výkonná elektrická motorová píla novej generácie. Rýchlonapínanie reťaze Stihl pre bezpečné a jednocduché napnutie reťaze bez použitia náradia, brzda reťaze QuickStop Super, takže pri uvoľnení zadnej rukoväte zostane reťaz okamžite stáť, mäkká rukoväť pre príjemnú prácu, LED indikácia preťaženia, obmedzovač nábehového prúdu pre zvýšenú životnosť stroja. 
449,00 €
Elektrická píla Stihl MSE 250 C-Q
Najvýkonnejšia elektrická motorová píla novej generácie. Výkonný motor 2,5 kW, vhodný aj na najnáročnejšie práce. Brzda reťaze QuickStop Super, takže pri uvoľnení zadnej rukoväte zostane reťaz okamžite stáť, mäkká rukoväť pre príjemnú prácu, LED indikácia preťaženia, obmedzovač nábehového prúdu pre zvýšenú životnosť stroja. 
629,00 €
Elektrická píla Makita UC3041A

Elektrická reťazová píla Makita je navrhnutá v rámci koncepcie ľahkej prevádzky a údržby.Vynikajúce usporiadanie rukovätí zaručuje najlepšiu ovládateľnosť pri vodorovnom pílení. Výmena a nastavenie reťaze bez použitia náradia, automatické mazanie reťaze, veľký kovový ozubený nárazník pre presné pílenie a veľký priezor na olejovej nádrži pre kontrolu stavu oleja z nej robí ideálneho pomocníka.
Elektrická píla Makita UC3541A

Elektrická reťazová píla Makita je navrhnutá v rámci koncepcie ľahkej prevádzky a údržby.Vynikajúce usporiadanie rukovätí zaručuje najlepšiu ovládateľnosť pri vodorovnom pílení. Výmena a nastavenie reťaze bez použitia náradia, automatické mazanie reťaze, veľký kovový ozubený nárazník pre presné pílenie a veľký priezor na olejovej nádrži pre kontrolu stavu oleja z nej robí ideálneho pomocníka.
Len online
Elektrická píla AL-KO EKS 2000/35
Silný elektromotor uložený naprieč. Perfektná ergonómia pre prácu bez námahy. Vysoký rezací výkon. Systémová brzda a ochranný kryt rúk s rýchlym zastavením reťaze. Automatické mazanie reťaze.
Len online
Elektrická píla AL-KO EKS 2400/40
Silný elektromotor uložený naprieč. Perfektná ergonómia pre prácu bez námahy. Vysoký rezací výkon. Systémová brzda a ochranný kryt rúk s rýchlym zastavením reťaze. Automatické mazanie reťaze a rýchlonapínač reťaze.
Len online
Elektrická píla AL-KO EKI 2200/40
Silný elektromotor .Perfektná ergonómia pre prácu bez námahy. Vysoký rezací výkon. Systémová brzda a ochranný kryt rúk s rýchlym zastavením reťaze. Automatické mazanie reťaze. S pozdĺžne uloženým motorom a rýchlonapínačom reťaze.
Elektrická píla Solo by ALKO 621
Táto výkonná elektrická reťazová píla s pokojným chodom je ideálna na práce v uzatvorených miestnostiach alebo v blízkosti domov, napríklad na stavbe alebo na pílenie palivového dreva. Motor s výkonom 2,5 kW poskytuje pritom vysoký točivý moment. Nastavovanie a napínanie 40 cm rezacej súpravy s 3/8“ špeciálnou reťazou zaručuje maximálny komfort obsluhy.
-60,00 €
Elektrická píla Stihl MSE 141
Ľahko ovládateľný, ľahký základný model s dobrým rezným výkonom. Dobrá ergonómia pro pohodlnú prácu, bočné napínanie reťazí pre bezpečné a ľahké napínanie, brzda reťaze QuickStop Super, olejová nádrž s priehľadným okienkom, ochrana proti preťaženiu.
199,00 €
259,00 €