Benzínové motorové čerpadla

Či už na zavlažovanie záhradiek alebo na vyčerpanie odľahlého zásobníka s vodou - benzínové motorové čerpadla sú aj na miestach bez elektrickej zásuvky vždy pripravené na prevádzku.

Benzínové motorové čerpadlo AL-KO BMP 14001
Posledné kusy v sklade
- Výkonné čerpadlo - rýchla preprava veľkého množstva vody,- Dodávka vody nezávislá od rozvodnej siete, napríklad počas povodní,- Rukoväť pre ľahkú prepravu,- Ideálne pre záhrady s veľkou rozlohou, veľké pozemky a chaty, ale aj v prípade výpadku energie,- Veľké, široké nohy pre stabilný postoj.
219,00 €
Benzínové motorové čerpadlo AL-KO BMP 30000
Posledné kusy v sklade
Vďaka dopravnému výkonu do 30 00 litrov za hodinu, je benzínové motorové čerpadlo AL-KO perfektým pomocníkom v prípade, keď sa má bez prúdu prečerpať veľa vody. Kompaktná a robustná konštrukcia je pritom garantom silného dopravného tlaku pri maximálnom výkone. Vďaka stabilnému oceľovému rúrkovému rámu sa čerpadlo ľahko prenáša. Dodávane bez sacej hadice.
269,00 €
WP 300 Benzínové motorové čerpadlo na vodu
Posledné kusy v sklade
Benzínové čerpadlo na vodu STIHL WP 300 so 4-taktným benzínovým motorom STIHL EHC 605 so senzorom hladiny oleja a  2“ hadicovou prípojkou. Maximálne prečerpávane množstvo vody je 37 m³ za hodinu. Robustný ochranný rám, čerpadlo z liatiny. Prívodná a tlaková hadica nie sú súčasťou dodávky. 
299,00 €
WP 600 Benzínové motorové čerpadlo na vodu
Robustné spoľahlivé vodné čerpadlo s výkonným 4-taktným benzínovým motorom a 3“ hadicovou prípojkou. Priemerný objem dodávky až do 63 m3/h. Integrované sacie sito chráni čerpadlo pred poškodením, filtráciou čiastočiek nečistôt obsiahnutých vo vode. Pevný rám zaisťuje vodnému čerpadlu dobrú stabilitu na rôznych povrchov a chráni motor pred nežiadúcimi nárazmi a poškodením. Zároveň uľahčuje prenos zariadenia. Prívodná a tlaková hadica nie sú súčasťou dodávky.
399,00 €
WP 900 Benzínové motorové čerpadlo na vodu
Robustné spoľahlivé vodné čerpadlo s výkonným 4-taktným benzínovým motorom s výkonom 7 koní a 4“ hadicovou prípojkou. Priemerný objem dodávky až do 94 m3/h. Integrované sacie sito chráni čerpadlo pred poškodením, filtráciou čiastočiek nečistôt obsiahnutých vo vode. Pevný rám zaisťuje vodnému čerpadlu dobrú stabilitu na rôznych povrchov a chráni motor pred nežiadúcimi nárazmi a poškodením. Zároveň uľahčuje prenos zariadenia. Prívodná a tlaková hadica nie sú súčasťou dodávky.
549,00 €