Ochranné odevy pre prácu s krovinorezom a príslušenstvo

Dobré pracovné oblečenie musí veľa vydržať. Najnovšie ochranné nohavice pre prácu s krovinorezom sú z najodolnejších materiálov a navrhnuté presne pre tento typ práce. To ponúka najvyšší možný komfort a ochranu osoby, pričom životnosť nohavíc výrazne prekonáva doterajšie štandardy.

Ochranné nohavice pre prácu s krovinorezom FS 3PROTECT
Nohavice pre prácu s krovinorezom majú trojakú ochranu: proti zásahu odlietajúcich častí, proti vode a proti tŕňom. Výborná priedušnosť, robustné materiály vo Vintage štýle, vysoký podiel bavlny a 18% trvanlivá elasticita. V zadnej časti ventilačný zips. Dve bočné vrecká so zipsom, zadné vrecko a vrecko na meranie vpravo. Vľavo robustné vrecko chrániace mobil. Dostupné ďalšie príslušenstvo, ako ochrana kolien, traky a ochrana nôh pre extrémne úlohy.
139,00 €
Ochranné nohavice pre prácu s krovinorezom FS PROTECT
Robustné nohavice pre prácu s krovinorezom, priedušný materiál, odolnosť voči zásahu. V zadnej časti ventilačný zip. Dostupné ďalšie príslušenstvo, ako traky a ochrana nôh pre extrémne úlohy. Sedem practických vreciek. Prateľné pri 60°C. Farba: čierno-zeleno-oranžová. 
94,90 €
FS ochrana kolien
Ochranné vložky sa vkladajú do priestoru v oblasti kolien. Spĺňa normu DIN EN 14404, kompatibilné s vreckami pre ochranu kolien u všetkých štandardných pracovných nohavíc.
15,90 €
FS traky
Špeciálne navrhnuté traky zabezpečujú, že popruhy krovinorezu nezanechávajú otlaky. Veľmi komfortné. S plochou páskou na pripojenie k nohaviciam. Univerzálne pre všetky veľkosti. Pre pracovné nohavice FS 3PROTECT a FS PROTECT.
37,90 €
FS ochrana nôh
Priedušné dodatočné vložky na zvýšenú ochranu nôh proti nárazom pri extrémnych úlohach. Vkladajú sa do vnútorných vreciek nohavíc. Pre pracovné nohavice FS 3PROTECT a FS PROTECT.
32,90 €
Traky oranžové 110 cm
Posledné kusy v sklade
Pre nohavice do pása s kovovými sponami. 110 cm.
20,90 €
Traky oranžové 130 cm
Posledné kusy v sklade
Pre nohavice do pása s kovovými sponami. 130 cm.
20,90 €
Traky čierne 110 cm
Posledné kusy v sklade
Pre nohavice do pása s pripnutím na gombíky. 110 cm.
37,90 €
Traky čierne 130 cm
Posledné kusy v sklade
Pre nohavice do pása s kovovými sponami. Dĺžka 130 cm.
32,90 €
Kožený opasok na náradie - hnedý
Kožený opasok na náradie celý z hovädzej usne s dvoma tŕňmi. Dĺžka 125 cm, šírka 4 cm, farba svetlo hnedá.
27,90 €