Kombi systém

Kombi motor STIHL KMA 130 R
Srdcom Kombi Systému STIHL sú Kombi motory. Výkonný akumulátorový KombiMotor s vysokým krútiacim momentom a nízkou hmotnosťou. Tri výkonnostné úrovne šetria energiu a zabezpečujú optimálny výkon. Vhodný pre záhradníctvo, poľnohospodárstvo a používatelľov s väčšou plochou, mestské a obecné služby, na údržbu pozemkov. Použiteľný so všetkými existujúcimi kombi nástrojmi. Dodávané bez príslušenstva, batérie a nabíjačky. 
399,00 €
Multitool solo by AL-KO MT 42
MT 42 je základným zariadením na pripevnenie krovinorezu, odvetvovača, plotostrihu a predĺženia. Vďaka nízkej základnej hmotnosti iba 1,7 kg a ergonomickým držadlám sa základné zariadenie používa jednoducho so všetkými prídavnými zariadeniami pri profesionálnej údržbe záhrady. Základné zariadenie, je určené pre akumulátory z rodiny PowerFlex. LED ukazovateľ poskytuje spoľahlivé informácie o stave nabitia akumulátora. Dodávané bez batérie, nabíjačky a nástavcov!
AL-KO MT 40 Li - základná jednotka
Základná jednotka pre rôzne práce na záhrade.Flexibilná a šetrná k životnému prostrediu, bez kábla a vďaka akumulátorovej technológii a bez škodlivín a veľmi tichá. Model zo série EnergyFlex dodávaný pretobez akumulátora a nabíjacej stanice. Rýchla a jednoduchá montáž - pohodlná a šikovná pri prevádzke. Dodávané bez akumulátora a nabíjačky.
Predlžovacia tyč
Predlžovacia tyč. Hmotnosť 1,4 kg, dĺžka 100 cm. Pre nástroje KM-HT a KM-HL.
129,00 €
Žací nástroj KM-FS AC 25-2
Žací nástroj - strunová žacia hlava AutoCut 25-2. Ideálny pre všetky typy trávnatých porastov. Možné vymeniť žací nástroj. Pre Kombi motory s obojručnou aj okrúhlou rukoväťou.
119,00 €
Výškový prerezávač CSA 4020 Li
Výškový prerezávač pre základnú jednotku Multitool MT 40 Li. Tento výškový prerezávač na princípe reťazovej píly je vďaka prídavnému predĺženiu ideálny na pohodlnú súdržbu stromov a to až do pracovnej výšky až 4 m. Prirodzene možno tento prerezávač pripojiť aj priamo k základovej jednotke. Ovládavcie prvky integrované v rukoväti spolu s popruhom umožňujú pohodlnú prácu bez námahy. 
Karbónová predlžovacia tyč
Mimoriadne ľahká predlžovacia tyč z karbónu. Dutý hliníkový hriadeľ. Dĺžka 100 cm. Pre vyvetvovaciu pílu KM-HT a predĺžené záhradné nožnice KM-HL.
199,00 €
Žací nástroj KM-FS GSB-230-4
Žací nástroj - vyžínací nôž na trávu GSB 230-4. Ideálny pre všetky typy trávnatých porastov. Možné vymeniť žací nástroj. Pre Kombi motory s obojručnou aj okrúhlou rukoväťou.
119,00 €
Kombi motor STIHL KM 56 RC-E
Mnohostranne využiteľný ľahký kombi motor, ktorý sa dá kombinovať s rôznymi Kombi nástrojmi. Dodávané bez príslušenstva.
399,00 €
Plotostrih HTA 4045 Li
Plotostrih pre základnú jednotku Multitool MT 40 Li. Vybavený predlžovacou tyčou môže strihať aj vysoký živý plot (až do 3,5 metra) - bez nutnosti používať rebrík. Nízka hmotnosť v spojení s dodávaným popruhom výrazne uľahčujú prácu.Tichý, bez kábla a emisíí. Pre individuálne nastavenie možno lištu nastaviť až do 7-ich polôh.
Hliníková predlžovacia tyč
Hliníková predlžovacia tyč. Hmotnosť 0,6 kg, dĺžka 50 cm. Pre vyvetvovaciu pílu KM-HT a predĺžené záhradné nožnice KM-HL.
94,90 €
-30,00 €
Zarovnávač okrajov KM-FCB
Ideálny na presné zarovnávanie okrajov trávnikov a ciest a vjazdov, alebo okrajov záhonov. Veľmi vhodný i k vyrezávaniu trávnikových kobercov. Pre všetky Kombi motory s okrúhlou rukoväťou.
149,00 €
179,00 €
Kombi motor KM 131 R
Dostupnosť na otázku
Výkonný kombi motor pre náročné a časté použitie s patentovaným motorom STIHL 4-MIX®. Vybavený okrúhlou rukoväťou a dekompresným systémom. Menej výfukových splodín ako dvojtaktný motor. Dodávané bez príslušenstva.